Wpis z mikrobloga

@tom99g:
Black Sails - pierwszy sezon 6/10 za to drugi moim zdaniem świetny. Właśnie wyszedł 3 sezon
Marco Polo
Podobne może nie są, ale mają swój klimat :)
Polecam też Peaky Blinders, moim zdaniem jeden z lepszych seriali, świetna muzyka, charakterystyczne postaci itd
@zdzislawek: Ciekawsza fabuła, więcej spisków. Więcej nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo oglądałam obydwa sezony na bieżąco, więc już jakiś czas temu i nie pamiętam dokładnie :) W każdym razie pamiętam, że 1 sezon podobał mi się raczej średnio, a po drugim zmieniłam ocenę na filmwebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zdzislawek: No widzisz, każdy ma swój gust :D Mi w 2 sezonie podobało się więcej scen batalistycznych i fajnie rozwinęły się postaci Silvera i Flinta. Pozdrawiam i miłego seansu przy 3 sezonie :)
@Foxy_: Akurat widzę, że gust mamy dość podobny. Oglądałem wszystkie seriale, które wymieniłaś wyżej i też uważam Peaky Blinders za mistrzostwo :). No, ale to tylko 3 seriale na kilkadziesiąt, które oglądam w ciągu roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zdzislawek: moje też nie jedyne, ale te nasuneły mi się na myśl odnośnie wikingów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie będę wdzięczna za kilka rekomendacji :)