Wpis z mikrobloga

Mircy od #apple #ios - chcę sobie kupić iphone 5s. Jakieś zauważalne minusy, spostrzeżenia, co może irytować? Jak wypada np. bateria w codziennym użytkowaniu?
  • 22
  • Odpowiedz
@wujOT: bateria ponoc słaba - przy intensywnym używaniu może nie starczać na jeden dzień.
Do tego kolor space gray jak się poobija ta szara ramka to kiepsko wygląda (jest anodyzowany i to się ściera i wystaje jaśniejszy kolor metalu).
  • Odpowiedz
Hej, korzystam od września, wcześniej miałem 4S. Nie ma opcji żeby przycisk sam się przesuwał i wyciszał, za cieżko chodzi :)
Bateria 1 dzień.
Co do irytacji to może to być np brak przesyłania plików po BT (jeżeli korzystasz) i synchro muzyki tylko przez program.
A tak to dobrze śmiga. Moim zdanie. Wart swojej ceny.
  • Odpowiedz
@wujOT: z minusów i plusów - będziesz w urwał każdego właściciela androida czy Windows Phone ;) o Blackberry specjalnie nie napisałem, bo to świetne telefony :)
  • Odpowiedz
@PLAN_B: od muzyki mam spotify wykupione. Przesyłanie plików po BT sporadycznie, przeżyję bez tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aparat fajny? Daje radę przy gorszym oświetleniu? Teraz mam HTC E8, tam zdjęcia to jakiś dramat. Jeszcze zanim się to namysli...
  • Odpowiedz
@wujOT: miałem tablet z androidem, telefony BB i Windows Phone - jedynie BB mnie nie zawodzilo :) żona po pół roku z WP i przesiadce na iOS nie chce żadnego innego systemu :)
  • Odpowiedz
@saltacme: hej, miło spotkać kogoś kto też zachwala BB. :) ja od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem BB 9900 wcześniej 9320 i 9780.
I zgadzam sie w pełni że póki co to tylko BB i Apple dają radę.
  • Odpowiedz
@saltacme: to powiedz mi jeszcze czy korzystałeś może z tych nowszych modeli BB OS 10 ? Chodzi mi o to czy nie brakuje trackpada bo opinie o sofcie są raczej pozytywne.
  • Odpowiedz
@saltacme: no właśnie to podobnie jak i ja. Boje się że w nowych modelach mimo wszystko będzie mi go brakowało :)

@wujOT: pytaj jeszcze co chcesz wiedzieć :)
Największy plus iOS poza płynnością oczywiście to bardzo dobrze dopracowane aplikacje.
  • Odpowiedz
@PLAN_B: no już nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego korzystam na telefonie? Lubię mieć chociaż przyzwoity aparacik przy sobie, sporo rozmawiam, hangouts + messenger, przeglądam www (tu pewnie minus w stosunku do HTC, tu jest 5" FHD). Na siłowni i do biegania spotify. Wyjście audio daje radę?
  • Odpowiedz
@wujOT: daje radę, moim zdaniem z oryginalnym słuchawkami EarPods brzmi zajebiscie. Niech sie jeszcze ktoś wypowie ale ja jestem z dźwięku na słuchawkach bardzo zadowolony. (I nie wypadają)
Ekran, mniejszy ale przeglądarka safari bardzo spoko.
  • Odpowiedz
@PLAN_B: to teraz tylko kwestia, który kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) w mediaexpert jest srebrny i space gray w tej samej cenie. Na pewno dostanie od razu oryginalne leather case. Weź tu się człowieku zdecyduj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz