Wpis z mikrobloga

zradykalizujmy się!!! Jeśli jesteśmy naprawdę poważni jako opinia publiczna, możemy się umówić na jakieś formy realnego nacisku na nasze Państwo, by wyjaśnić tę grandę-bandę, a nie tylko #!$%@?ć o szopenie na wykopie, czy jakimś innym fejsie. Musimy mocniej zaznaczyć nasze oczekiwania wobec Władz w kierunku wyjaśnienia tej sprawy, aniżeli tylko pierdu-pierdu w necie.
Bo skończy się na tym - czy Ty, czy ja zostaniemy zabici w świetle kamer monitoringu i każdy głup z policji lub prokuratury powie, że to był tylko trudny przypadek, a hejt internetowy zrobi z Ciebie prawdziwego przygłupa!
#ewatylman
  • 55
@tesoro:
Nie jest wg. Ciebie możliwy i realny mord? Znaczy się Ewa żyje? Taka możliwość owszem istnieje. Tym bardziej trzeba kobiecie pomóc, a nie robić jaja. Tobie też kiedyś - lub Twoim dzieciom - ktoś może zrobić prawdziwą krzywdę, nie internetową, i módl się żeby znaleźli się ludzie, którzy sią za Tobą ujmą.
@1korner: ale czy ja się nie ujmuję tą sprawą? Od samego początku myślę i myślę. Bardzo bym chciała żeby Ewa wróciła cała i zdrowa do swojej rodziny i mogła się cieszyć i nadrobić z nimi te wszystkie dni. Owszem może zrobić krzywdę ( to groźba?). Chodziło mi tylko i widocznie o tym ,że takimi akcjami można narobić więcej problemu...
@tesoro:
Ależ ja tesoro ślepy nie jestem i widzę, że nie jesteś zimna i sprawa leży Ci na sercu tylko porzuć choć trochę wygodny fotel internetu, a jeśli nie to, to wesprzyj pozytywne akcje i nie drwij z ludzi, którzy są gotowi się zaangażować bardziej niż Aiko18 czy kattyperry92
@1korner: sprawa leży mi już dawno na sercu i dlatego powiem co o tym myślę. Brat Ewy ma problemy z uzyskaniem jakiejkolwiek informacji ze śledztwa. Nie mają wglądu w akta... Takie akcje mogą tylko pogorszyć tą sprawę, bo nie wiemy jakby je odebrała prokuratura. Czasem można chcieć dobrze, a wyjdzie źle... Trzeba dać czas policji i prokuraturze na działania pod nadzorem KGP w Warszawie. Trochę ruszyło i tak z miejsca

Nie
@1korner: Eej, ale wypraszam sobie! Myślisz, ze nie zależy mi żeby się znalazła?! Oczywiście, że chce zeby sprawa się wyjaśniła. Ale to nie znaczy, ze bede sie teraz pod komendą barykadować i moze jeszcze strajk głodowy robić!! Trochę wyobraźni. Robieniem przypału mozesz nikomu nie pomóc, a jeszcze sobie zaszkodzić.
@katyperry92:
No widzisz, sobie jestem gotów zaszkodzić, cierpienie z tytułu złamanego paznokcia mi wisi. Albo masz jaja i nie zasłaniasz się internetem, albo jesteś pusta jak bąbelki szampana.
@katyperry92:
To zależy. Czasami lepiej zrobić z siebie idiotę niż nim być (ale absolutnie nie bierz tego do siebie, bo nie jest mym zamiarem Ciebie obrażać, choć pewnie trochę tak zrobiłem).
@1korner: No to idź i rób z siebie idiotę, kto Ci broni?! Ale nie ubliżaj innym, ze nie chcą z Tobą pajacować... Poza tym Rutek już robił z siebie pajaca, i co? Osiągnął tym coś (oprócz lansu i uwagi mediów skierowanej na własną fryzurę)? Znalazł ją? Czy chociaż rozwiązał sprawę? - NIE
@1korner: aa czy jest chociażby jeden sygnał mówiący o tym, że Ewa została wywieziona i nie ma jej w rzece? Jedna malutka poszlaka, jeden malutki chociażby punkt odniesienia, który by mógł na to wskazywać...
@katyperry92:
Rutek został spacyfikowany, zastraszony, ośmieszony. Owszem jest pajacem, ale ktoś przyczynił się byś myślała, że jest większym pajacem niż jest. To jest raczej przykre, wręcz dramat jakiś, że lansera tak upupiono. Nie śmieszy mnie to wcale. Martwi mnie bardziej, że ludźmi tak można manipulować.
Dzięka dziewczęta za pogaduchy, przepraszam że przegiąłem, naprawdę dobrze o Was myślę, tylko się wkurzam na internet i pewnie przesadnie na Was się wyżyłem, jeszcze raz sorry. Teraz pójdę spać, bo jestem po nocce w robot. Czirls