Wpis z mikrobloga

@Czerwonoswiatkowiec: Tak patrzę na twój wpis i myślę - Kaguya? Od Ghiblich? Nie kojarzę.
Krótki research i okazało się że to chyba jedyny film Studia Ghibli, który jakimś cudem mi umknął. Więc dzięki :)
Co do Twojej opinii, zgadzam się z nią w pełni. Chciałbym, żeby Miyazaki jeszcze raz #!$%@?ł z grubej rury nim będzie za późno, no ale to marzenia.
@brickwall:

Chciałbym, żeby Miyazaki jeszcze raz #!$%@?ł z grubej rury

Po Kaze Tachinu i Ponyo które były według mnie co najwyżej 'meh' wiadomo że to się nie stanie więc mimo wszystko byłem bardzo zadowolony że mój ulubiony ekoświr poszedł w odstawkę a inni, młodzi zabrali się za reżyserię, szkoda tylko że ich ostatnie filmy nie zdobyły dużej popularności i mimo iż nie wielbię produkcji tego studia tak bardzo jak większość to
Pobierz Czerwonoswiatkowiec - @brickwall: 
Chciałbym, żeby Miyazaki jeszcze raz #!$%@?ł z gru...
źródło: comment_uKN7oE0dV3vgdLRn3fPvXQK3lb2MDQgB.gif
@Czerwonoswiatkowiec: Ponyo rzeczywiście było słabe, Kaze Tachinu fabularnie to też nic specjalnego, choć w animacji dało się wyczuć trochę Miyazakiego sprzed lat. Szczerze, to mam gdzieś opinie i poglądy pana Hayao, dla mnie ważne są jego same filmy, a te w dużej mierze były dobre / bardzo dobre. Dlatego chcę, żeby walnął jakieś opus magnum na do widzenia, myślę że potrafi.