Wpis z mikrobloga

@gurken: Przyznaje, że to rak nad raki xD Sam oglądałem Diss vs Nitrozyniak i ten pierwszy zniszczył swojego oponenta merytorycznie po czym dołączyły "ziomki" tego drugiego i żenada osiągnęła masę krytyczną. Pomyślałem wtedy, że są jeszcze normalni ludzie na YT. Z ciekawości wszedłem na strumyk Diss'a i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że debil udawał inteligenta. Na mnie zadziałał chyba kontrast i oceniłem go pochopnie. To co reprezentował na swoim
  • Odpowiedz
@Magnez: Moim zdaniem nie masz racji, jest dosyć sporo dobrych kanałów. Klik <- tutaj wymienione zostało sporo kanałów o różnej tematyce, sam starałem się wybrać dosyć dużo ciekawych.
Może zainteresuje więc zawołam: @appylan: @Quenas:
  • Odpowiedz
@Magnez: bzdura, to ze Ty nie znasz wartościowych kanałów nie oznacza że one nieistnieja. Tak jest ich więcej niż wymieniłes, chociażby astrofaza czy tvgry. Grr jak mnie irytują takie stwierdzenia.
  • Odpowiedz
@Magnez: Arkadikuss, jako przykład, że to dość spore uproszczenie. Jak na yt widzę raka to po prostu omijam go szerokim łukiem. Popularność takich kanałów nie bierze się z nikąd i to w tym wszystkim najbardziej smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz