Wpis z mikrobloga

#!$%@? wybijcie sobie z głowy że znajdziecie na tinderze czy gdziekolwiek laski które ruchają się dla przyjemności
jestem przystojnym facetem 8/10 i mam ponad 200 match ALE
z przykrością stwierdzam ze 90% lasek na tinderze szuka tam chłopaka a nawet jeśli się z Tobą prześpią na 2-3 randce to starają się wyszantażować tym związek
w tym kraju nie ma kobiet które robią to dla przyjemności i nie są przy tym umysłowymi amebami
skoro niczego sobą nie reprezentują bo większość kobiet przecież nie ma zainteresowań ani sensownych poglądów/kariery
to logiczne jest dojście do wniosku że skoro jedyną moją wartością jest ciało to muszę je wykorzystać do uzyskania swoich celów czyli rodzina gówniak i auto i dom
także początkujący ostrzegam jeśli liczycie na przygodni sex to albo będziecie musieli użerać się z idiotkami z którymi nie da się rozmawiać albo będziecie musieli znosić związek i uszukiwać karyne
#rozowepaski #tinder #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
  • 15
w tym kraju nie ma kobiet które robią to dla przyjemności i nie są przy tym umysłowymi amebami


@Winableify: skąd wniosek? ale Seba chyba wiesz, że można uprawiać seks dla przyjemności również w związku