Wpis z mikrobloga

Cena pierogów w bistro bazylia na pwr to jest jakaś porażka, ja myślę że to bistrowa, #!$%@? głupia obsługa, te #!$%@? banda imbecyli która zmienia ceny u tych #!$%@?ów karakanów z bazylii to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy… jeśli tyle dla was znaczy, ludzie taka lojalność klienta, jak moja gdzie nie chodzę do SKSu, w domu nie jem, kanapek sobie nie robię i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 10 czy 11 groszy, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć SKS. KFC was tak nie wyruchało, jak wyrucha was SKS, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że cenę pierogów podniesiono, że to danie przynosi 118 tysięcy zysku tygodniowo, że te bistrowe #!$%@?! powtarzam bistrowe #!$%@?! bistrowe #!$%@? te pierogi podrażały bezpodstawnie i dalej sprzedawały, że to nie jest czymś wartym tego, by specjalnie stać w kolejce pod D-20. Będzie was SKS ruchał w dupę, będzie was SKS #!$%@? dymał tak, jak was KFC nie dymało. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? generał Sanders śmieć, zniszczy was. KFC, Maki, Remonty, SKSy będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Bazyliowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę wam wszystkie pierogi, już kubełek kupiony ze szpinakiem i będę się z was #!$%@? bistrowe frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? pierogowe #!$%@?. Nie kebaby, nie zapiekanki, tylko #!$%@? pierogi, mąkę #!$%@? z mięsem i brokułami, wiejskie #!$%@? z mięsem, kaszą podrożyli. To właśnie jest ta #!$%@? Bazylia. Przez taką #!$%@?ę Bazylię, przez was #!$%@? #!$%@? nic się na tej uczelni nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i nie dać wam zarabiać, bo jesteście bandą pierogowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani z SKSu, którzyście nie podnieśli ceny pierogów, dziękuję. Bo to garstka kucharzy, garstka kucharzy, dzisiaj to jest 7 pierogów na 8 złotych. (Odłóż tego pieroga, bo ci go #!$%@?ę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Bazylii nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? knysze, zapiekanki to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w korporacji i karta z debetem, to wy #!$%@? Bazyliacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic… co by się… a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was… Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? kupujecie w Bazylii Bistro niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-pierogami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było spóźnienia na koło z algebry, szkoła było #!$%@? #!$%@?ć na deszcu po drodze do B-4. Głupie bistro, głupie bazyliaczki #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

#pwr #pasta
  • 6