Wpis z mikrobloga

cumple ma ktos wgrany rom 009S od BB72? slyszalem ze jakies problemy byly z smsami, dali se z tym rade? są jakies inne wady/minusy tego romu?
#letv
  • 28
  • Odpowiedz
@hvob: ja mam i jakoś nie zauważyłem żadnego problemu z smsami. W zasadzie to jedyny problem jaki posiadam to z czujnikiem światła, który z opóźnieniem dostraja jasność ekranu. Reszta działa bez zarzutu.
  • Odpowiedz
@tomi_12: Może jedyny problem u mnie to problem z powiadomieniami np ze snapchata i facebooka, wydaje mi się, że to przez to, że te aplikacje są po prostu zabijane. Gdzie ustawić jakiś wyjątek żeby ich nie killym?
  • Odpowiedz
@PaulStone: Ale ja mam 09s. Raczej nie zauważyłem, żeby spadał od 20% do 0 w kilka minut. Wczoraj na >20% grałem sporo czasu. W tej chwili mam dokładnie 20%, 3h20min włączonego ekranu, przy czym sporo gram + ciągle włączone 4g/wifi, synchronizacja itp.
  • Odpowiedz
@ArturR95: no i powiedz, co ci wszyscy tak na tego Włocha bluzgają? Zachwycają się miui a jak mam być szczery miałem jedno xiaomi i te miui mi wgl nie siadło. Btw jak bym chciał miui to bym brał xiaomi prawdziwe gdzie jest prawdziwe miui polska, wsparcie dla danego modelu itd. Biorąc to letv liczyłem ze właśnie będzie coś innego. powiedz, po wgraniu 09s coś jeszcze modyfikowałeś, w sensie wymieniłeś jakąś
  • Odpowiedz
@PaulStone: Nie wiem czemu wszyscy są tak bardzo za miui , tym bardziej że nie działa tam tap to Wake, irda(to akurat mały problem). Co prawda używam go dopiero drugi czy trzeci dzień, ale dość intensywnie i nie ma żadnych problemów. SMSy dochodzą, połączenia też. Jedynie nie potrafię zmienić koloru diody powiadomień, ale pewnie gdzieś się da. Korzystam ze standardowych aplikacji jeśli chodzi o SMSy itp. wszystkie apki działaj dobrze.
  • Odpowiedz
@Peter1096PL: potrzebuje twojej pomocy, porady. przyszedł mi mój x600 i w sumie chciałbym się już na niego przesiadać. był zafoliowany od producenta a w tel wgrane 04s. niby na start wybiera się między angielskim i chińskim ale potem jak się wejdzie w opcje można wybrać także język polski. słabe to spolszczenie ale jakieś jest.
1. czy to słabe spolszczenie jest zawsze w opcjach na 07s i na 09s?
2. czy jest jakaś różnica między 04s a 09s, zostać na 04s?
3. 10s był chwilę na stronie producenta i zniknął czyli coś z nim było nie halo?
4. brak pełnego polskiego mi nie przeszkadza, nawet cały angielski spoko, wiec czy jest sens instalować rom od bb72, on daje tylko polski?
5. po co wgl instalować coś innego
  • Odpowiedz
@PaulStone:
1. W eui (004S, 009S, itp.) jest słabiutkie spolszczenie, ja osobiście używałem angielskiego.
2. Różnica między 004S, a 009S jest duża, polecam przejść na 009S na pewno irda zacznie działać.
3. Pewnie tak.
4. Nie tylko romy te też wywalają sporo chińskich gówien.
  • Odpowiedz
@tomi_12: to już wiem że z 04s na co najmniej 09s musze przejść. Co do chińskich gówien to powiem szczerze że nie zauważyłem ich jakoś. Wszedłem w menu tam więcej gapsów apek niż jakiś chińskich nie potrzebnych przynajmniej na pierwszy rzut oka tak mi się wydawało. teraz w robocie siedzę a telefon w domu wiec później przyjrzę się dokładnie.Czyli ogólnie doradzasz by zmienić ten co mam 04s na 09s ale
  • Odpowiedz
@hvob: ok, to w takim razie muszę ogarnąć z Google cache stronę z telchina jak się wgrywa i zabrać się za to.
A podpadł ci czymś ten rom? jakieś zwiechy czy coś?
  • Odpowiedz
@PaulStone: Tez mialem 009S od wlocha i w zasadzie nie bylo z nim wiekszych problemow. A teraz przeszedlem na MIUI, glownie w celach testowych, ale system mi sie podoba i chyba jest najlepiej spolszczonym ze wszystkich.
  • Odpowiedz