Wpis z mikrobloga

Czytając mirko dochodzę do wniosku, że nie rozumiem skąd w wykopkach taka nienawiść do islamu i ciapatych. Wystarczy poczytać jakikolwiek wpis o kobietach żeby zobaczyć ogólny trend:
- traktowanie kobiet jako gorszego gatunku
- kobieta nadaje się tylko do siedzenia w domu, ma tylko sprzątać i niańczyć dzieci
- kobieta wychodząc na zewnątrz powinna najlepiej ubrać się w worek (legginsy? Szmata. Spódniczka? Szmata i dziwka. Dekolt? Szmata i atencyjna dziwka.), żeby inni nie patrzyli, bo kobieta wykopka jest tylko dla niego
- każdy znajomy kobiety to bolec na boku i trzeba pilnować, a najlepiej zakazać jakichkolwiek kontaktów z innymi facetami (ma tak 95% mężczyzn w PL)
- ktoś zgwałcił dziewczynę? na pewno jej wina, pewnie była wyzywająco ubrana i na pewno go sprowokowała

Drogie stuleje - islam jest dla Was IDEALNY. Wszystkie podpunkty się pięknie zgadzają. Skąd więc ta nienawiść? ;)

#pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
@Theev: Islam, to nie tylko przedmiotowe traktowanie kobiet.
Btw. wyrzuciłeś tutaj punkty z dupy wzięte, na podstawie komentarzy jednostek przy kilku tysiącach innych opinii
(użytkowników). Brawo.

@mpower Zupełnie się zgadzam ;]
  • Odpowiedz
@mafef: Może nie są to niezbite dowody, ale na pewno jest to nie najgorsze odwzorowanie trendów na Wykopie. Wystarczy poczytać najbardziej plusowane komentarze pod takimi wpisami/znaleziskami.
  • Odpowiedz
@Theev: ją widzę tu #boldupy #neuropa. chcielibyscie wszystkich wykopkow wrzucić do jednego wora a mowjac zw wykopki to ciemnogrod, rasizm, ksenofobia i zacofanie.

z wami jest tak jak z tymi lewicowcami co pluja na własny naród a zapominają że sami są Polakami
  • Odpowiedz
@highlander: @mafef: O #!$%@?, ale weźcie ludzie wyjmijcie kije z dupy :D Rzuciłem tekst dla żartu (choć nie jest zupełnie oderwany od rzeczywistości), a tu już mi z jakąś neuropą wyskakują. Polecam wszystkim oburzonym pewną maść ;)
  • Odpowiedz
@kw401: W większości pewnie tak (jak fakt, że pewnie połowa różnych historyjek jest zmyślona), choć pod niektórymi wpisami mam wątpliwości ;)
  • Odpowiedz
@mafef: Jak dla mnie ";)" na końcu wpisu jest wystarczający. Niektórym nieogarniętym widać trzeba jeszcze nawrzucać tagi #heheszki i dać na początku pouczenie o nie traktowaniu serio wszystkiego co się przeczyta w internecie.
  • Odpowiedz
ktoś zgwałcił dziewczynę? na pewno jej wina, pewnie była wyzywająco ubrana i na pewno go sprowokowała


Nigdy nie widziałem tu takiej opinii

kobieta wychodząc na zewnątrz powinna najlepiej ubrać się w worek (legginsy? Szmata. Spódniczka? Szmata i dziwka. Dekolt? Szmata i atencyjna dziwka.), żeby inni nie patrzyli, bo kobieta wykopka jest tylko dla niego


Tej
  • Odpowiedz