Wpis z mikrobloga

szukam konta bankowego dla typowej cebuli. Najlepiej wszystko darmo

Konkretnie chodzi mi o to
-darmowe wyplaty z kazdego bankomatu w PL
-Darmowe utrzymanie i prowadzenie konta
-Darmowe przelewy -.-
-Darmowa karta

W skrócie to samo co ma #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #tmobileuslugibankowe ale z możliwością wyboru własnego wygladu karty, bo to co ma tmobile uslugi bankowe to wstyd w sklepie wyciagac XD

Moze ing?

@Bankierpl #kontobankowe #ing #banki
Pobierz d.....a - szukam konta bankowego dla typowej cebuli. Najlepiej wszystko darmo

Konk...
źródło: comment_LyfOdJHfNnrLiNjLL72j4rwgClcdclrF.jpg
  • 15
@dzika_kaczka_bez_dzioba: ja mam w Millennium i w mBanku. mBank wszystko free, a Millennium różnie, w moim przypadku powoli zaczęły mnie wkurzać opłaty za bankomaty (5 zł), przelewy (50 gr) i brak wpłatomatu lub placówki otwartej poza moimi godzinami pracy. ale mBank ma chyba częstsze awarie no i ich logowanie wygląda mało profesjonalnie, jakbym emaila sprawdzał ( )
@MichaelT128: no to Millennium leci w #!$%@? ostro, jestem z nimi od 2003 roku i od roku czy dwóch mam opłatę. nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie opłat, możliwych zmian konta, warunków itp.

EDIT: oczywiście z konta czynnie korzystam, przelewów może niewiele, ale płatności kartą non stop i bankomat też się zdarzy (ograniczam, bo 5 zł).