Wpis z mikrobloga

@eshape55: Na Świętokrzyskiej 16 otworzyli dzisiaj swój flagowy lokal, pierwsze 100 osób dostawało takie vouchery na donuty albo kawę. Ja poszedłem o 6:30 (otwierali o 7) i było tylko ok. 30 osób, 100 się zrobiło tuż przed samą 7:00.
@eshape55: Telefonu niestety nie miałem ze sobą, bo w sumie chciałem napisać jeszcze, że można wbijać. Ja ogólnie dzisiaj w nocy pracowałem i o 6 już się kładłem spać, ale nagle czytam o tym otwarciu to się przeszedłem, bo mam blisko, myślałem, że już tłumy będą o tej godzinie i się zaraz wrócę, a tu pusto, to już poczekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@batgirl: Będę 1
@polik95: Przy dowolnym zakupie dawali ten voucher, ja kupiłem właśnie na początek zestaw tych 6 donutów.

1 donut - 4,90zł
6 donutów - 24,50zł
12 donutów - 44,50zł

A z voucherem mam teraz za darmo 52 razy ten zestaw po 6 donutów, czyli w sumie 312 (ʘʘ)
@polik95: @Robert_K: To prawda, ceny trochę wysokie, ale myślę, że i tak tym razem sobie lepiej poradzą na naszym rynku niż kilkanaście lat temu. Teraz trochę wzrósł popyt na tego typu produkty "premium", Blikle czy Grycan też sprzedają teraz pączki po blisko 4zł, które rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sam smak nie jest ważny, bo np. u Bliklego z roku na roku jakość spada, ale marka tak wypromowana, że i
@Templar: No to prawda. Jak spróbowałem ich w Berlinie to marzyłem o kolejnym razie :P a takie rzeczy to sa modne teraz bo wiesz, Ameryka do nas przyjechała, cena jest nieważna. Tak jak ze starbaksem chociazby