Wpis z mikrobloga

Napisałem Mireczkowi i pomyślałem, że podziele się też z tagiem
Dedykowane ludziom którzy nie wiedzą co zrobić z Malygosem

"Ogólnie o deckach, każde pedalskie aggro Cię zjada, ewentualnie rogalem coś ugrasz
Co do rogala, najgorszą rzeczą jest to, że eviscerate tylko jako finisher, użyjesz wcześniej = przegrałeś, nie zrażaj się, deck jest trudny ale nie da się opisać satysfakcji jaką daje #!$%@? comba za 30
Shamkiem też kontroluj board i staraj się zachować craclke i lighting bolty, thaurisan kiedy masz na ręce malygosa crackla i lighting bolta to minium 16 dmg na maske za 9 many
Locka do końca nie ogarniam, bo odkąd pamiętam jego mechanika mi totalnie nie siadała, ale #!$%@? grają nim na prestiżowych turniejach. Gurubiańskiego sierżana używasz, żeby buffować cele da big game huntera jak np. tirion czy inne ope legendy z mniej niż 7 ataku.
W razie pytań pisz śmiało."

Przy obecnej mecie, ciężko się ladderuje, ale do gry ze znajomkami którzy nie lubią penisów i aggro w sam raz

#hearthstone
Pobierz Cisek44 - Napisałem Mireczkowi i pomyślałem, że podziele się też z tagiem
Dedykowane...
źródło: comment_3cLIceLDASJmYZXFVUelk02KML2930N6.jpg
  • 3
Shamkiem też kontroluj board


@Cisek44:
shaman i kontrola boarda to nie istnieje w obecnym stanie. Z tych decków lock jest najsensowniejszy bo działa, rogue działa raz na kilka razy(przed chwilą jakiś typ zmarnował sobie i mi 20 minut grania bo do comba mu zabrakło własnie evisa które wydupił wcześniej) a shaman dostanie #!$%@? od wszystkiego co nie jest controlem

Do shamana to lepiej chyba już deck z ancestors call pasuje i
@rdy: Co do shamka to się zgadzam, ancestor położy dragon'a, ale idzie coś ugrać. Co do rogala, rogal tak samo jak i w wowie, liczą się skillsy, jak dla mnie najtrudniejsza klasa, ale jak ogarniesz to legenda stoi przed Tobą otworem. Ludzie potrafią oil'em teraz wchodzić bez problemu do legendy, deckiem w którym taunt potrafi Cię popsuć combo, a w maly rołdżu nic Ci nie staje na przeszkodzie
@Cisek44: szanuję za malyroga, sam grałem nim dawno temu i przyznaję, że jest cholernie trudny. Osobiście nie przemawia zbytnio do mnie wersja z auctionerem, bo wolałem tę bardziej zrobioną pod smoki z chillmawem/blackwing corruptorem.