Wpis z mikrobloga

mam #pytanie do ludzi, którzy przyjeżdżają do większych miast w celu studiowania. jak często jeździcie do domów?

czy jak facet w wieku 24 lat co weekend (i przy każdym możliwym wolnym dniu) jeździ do domu rodzinnego to jeszcze jest ok czy już jakiś problem z przecięciem pępowiny?
przy spytaniu wprost, powody są następujące: w domu się lepiej uczy (choć tutaj jest własne mieszkanie), mama została sama bo tata jest w delegacji, psa trzeba popilnować etc.

dla mnie to lekko szokujące i większość moich znajomych już raczej zaczyna dorosłe życie... a wy jak uważacie?

#kiciochpyta #studbaza
  • 77
  • Odpowiedz
PS: Weź się zbadaj na tą kiłę, jak tak strasznie chcesz rodzić, bo Ci się dziecko urodzi dość mocno chore.


@Waspin: to było tak niesmaczne i tak chamskie, że ręce opadły. kończę tę wymianę. dobranoc.
  • Odpowiedz
@alejandra15: przecież sama pisałaś to w poście, w którym pisałaś czy kazać się badać na HIV facetowi, którego znasz od miesiąca przed seksem. Wtedy to było smaczne a teraz nie jest?
  • Odpowiedz
@alejandra15: nie pojmuję, jak Ty piszesz, że się nie badasz na kiłę to jest ok. jak ja piszę serio, żebyś się zbadała, bo to uszkadza dzieci potwornie, to obrażam. Super logika, obrażasz samą siebie.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Ja tam wracam jak tylko mogę i jestem z tego zadowolony. Nikt nie żyje wiecznie, a czas który tracicie choćby na przeczytanie tego komentarza minie bezpowrotnie. Wolę teraz nacieszyć się tym co mam jak tylko mogę,niż później wyrzucać sobie, że jak mogłem kiedyś spędzić z nimi czas, to tego nie zrobiłem. Wszystko w życiu się zmienia, bliskie osoby też, rodzinę ma się jedną i moim zdaniem warto o nią dbać.
  • Odpowiedz
@Waspin:

jesteś DZIECINNA

za wpisy tutaj dostałem więcej plusów niż Ty - to znaczy, że Wykop uważa, że ja mam rację


No po prostu nie mogę XD I do tego ta dogłębna analiza psychologiczna po jednym pytaniu, żałosne.

@alejandra15: Nie przejmuj się wykopkami, swoją opinię uzależniają od koloru paska pod twoim nickiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do istoty wpisu - moim zdaniem raz na
  • Odpowiedz
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: w tym samym zdaniu masz:

Aż się przełamię i odpiszę Twoim językiem

Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem całych zdań. Jak tak manipulujesz kontekstem to idź do TVN.

W ogóle po tym Twoim "po jednym pytaniu" polecam przeczytać cały wątek zanim założysz zbroję i polecisz bronić.
  • Odpowiedz
@Waspin:

Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem całych zdań.


Dziękuję, mam nadzieję, że z biegiem lat również nabędziesz tę umiejętność.

W ogóle po tym Twoim "po jednym pytaniu" polecam przeczytać cały wątek zanim założysz zbroję i polecisz bronić.


Naskoczyłeś na dziewczynę, wysysając z palca teorie o jej dziecinności i braku własnego zdania, po tym, jak zadała zwykłe pytanie, jakich codziennie tysiące na mirko. Gdybym był domorosłym psychologiem w twoim stylu, mógłbym wysnuć
  • Odpowiedz
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka:
Poświęcę Ci 5 minut i wytłumaczę jak krowie na rowie bo przecież sam nie dojdziesz:
Napisałem:

aż się przełamię i odpiszę Twoim językiem - za wpisy tutaj dostałem więcej plusów niż Ty - to znaczy, że Wykop uważa, że ja mam rację a Ty jesteś dziecinna.

Ty z tego wyciągnąłeś fragment "za wpisy tutaj dostałem więcej plusów niż Ty - to znaczy, że Wykop uważa, że ja mam rację a
  • Odpowiedz
@alejandra15: Agresji? Dotychczas to Ty atakujesz bardzo ostro, po każdej mojej odpowiedzi zarzucasz mi coraz gorsze rzeczy. Heh, logika, zaraz wyjdzie, że dzieci gwałcę...
  • Odpowiedz
@alejandra15: mam 24 lata, mieszkam 30km od i domu rodzinnego. Jeżdżę do rodziców co weekend, często też wpadam w tygodniu, moi bracia robią tak samo (29 i 32lvl). Nie widzę w tym nic dziwnego o.O
  • Odpowiedz