Wpis z mikrobloga

Cześć wczoraj testowałem swoją maszynę jeszcze ze sznureczkami dziś już poleciała jednak zdjęcia nie udało mi się zrobić, zbyt mało rąk. W najbliższym czasie powinien pojawić się post na blogu http://roboblog.eu/. A jak wasze konstrukcje?

#robodron #arduino #drony #diy #majsterkowanie #avr #programowanie #elektronika #budujedrona #drony
Tyle tagów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Maciek-roboblog - Cześć wczoraj testowałem swoją maszynę jeszcze ze sznureczkami dziś...

źródło: comment_SdxXuRLi9Pg6UNPtA2cGheRZ07K4mwYs.jpg

Pobierz
  • 16
@bezznaczenia: Tu koło 1500 ale jeszcze kamera, aparatura fpv i najciekawsze śmigiełka przy nauce i testach często się łamią (studnia bez dna).

Jednak na gotowej płytce sterowania i najtańszych częściach można się w 1000 zmieścić. Jeżeli chciałbyś się zabawić to na początek nie polecam ram większych niż 250 ponieważ zabawki z taką jaka jest na zdjęciu są dość...niebezpieczne.
@Maciek-roboblog: To spytam tylko tak na szybko: czego używasz do komunikacji?
433MHz, czy poszedłeś w 2.4GHz?

Pytam, bo sam kombinuję sterowanie quadem z ESP8266 07 (z anteną) i zastanawiam sięjak to będize skuteczne (zarówno zasięg jak i opóźnienia)
@Golomp: ta, a potem taki lata w środku miasta, i się dziwi że mu dron na łep spada, bo na 2.4GHz jest 40-50sieci wifi, tysiące ludzi z włączonymi blutotami, bezprzewodowe myszki i klawiatury i cholerawie co jeszcze w tym samym paśmie, generujące szum na +30dB