Wpis z mikrobloga

U was też #netia to jest takie gówno, że jak gracie w jakąś grę online np #csgo to na drugim kompie czy nawet telefonie nie możecie nic robić: przeglądać youtuby, internety itp. bo ping skacze do 500ms albo nawet wyżej i grać się nie da. #neostrada też tak ma? Bo chyba czas się przenieść. A może to jest problem tylko u mnie?
  • 18
  • Odpowiedz
@pro666full: może tez zależeć od routera, jak masz dobry router z Menadżer ruchu - QoS (ja mam ASUS DSL-N55U) to wtedy lepiej zarządza on całym łączem :)
  • Odpowiedz
@pro666full: Mam internet i tv w netii i mam ten sam problem. Za każdym razem gdy chcę pograć w jakąś grę online muszę wyłączyć tv bo inaczej będę miał pokaz slajdów w grze. Czekam do końca umowy i szukam czegoś lepszego. Za każdym razem gdy dzwonię to mówią żebym router zresetował albo, że przekażą informacje o problemie dalej a i tak ciągle jest to samo.
  • Odpowiedz
@Kamil0611: @buleczkowy_potwor: @karobagi: ja mam router od netii właśnie, zwie się Netia Spot, może to on jest przyczyną problemu? prędkość mam niby max jaką u mnie może wyciągnąć czyli około 7-8 MB/s i to nie ważne czy łącze się przez wifi czy kablem na stacjonarce, bo w obu przypadkach jest to samo
  • Odpowiedz
@karobagi: Tak ale był okres kiedy wszystko działało jak trzeba i można było jednocześnie oglądać tv i komfortowo grać w csa czy inne. Zaczęło się jakieś 2-3 miesiące temu.

@pro666full Również mam Netia Spot i wg netii wszystko z nim gra a problem dalej występuje.
  • Odpowiedz
@pro666full: tv zabiera sporą część łącza,nawet jak nie oglądasz to router rezerwuje część łącza dla tv,ja z tego powodu zrezygnowałem z tv u nich.
edit: spróbuj jeszcze zrestartować router
  • Odpowiedz