Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykoparmiści,

Minęło kilka miesięcy, odkąd graliśmy taką dużą ekipą jak wczoraj. To było dla mnie osobiście bardzo pyszne przeżycie i bardzo za tym tęskniłam. Dzięki wielkie @parasolki za zawołanie ʕʔ i wszystkim, którzy wczoraj byli.
Wiem, że jest więcej osób, którym zależy na reaktywacji serwera, nie tylko jeśli chodzi o przywołanie nas do życia i wspólnej gry, ale również w sensie dosłownym - aby mieć z powrotem swój serwer i kąt do gry jak za czasów naszej świetności. W związku z tym, szykujcie się na większą akcję, o której za parę dni napiszę więcej, jak tylko uzyskam potrzebne informacje.
Powiem tylko, że będą fanty, będą śmiesznepieski ode mnie, bobkaty od @dhMichu więc szykujcie, co macie i co możecie dorzucić do puli fantów. Tymczasem do później i plusujcie, niech wszyscy wi(e)dzą, że #wykoparmy powraca!

I oczywiście mój nieodłączny atrybut ()

#wykoparmy #porobieni #battlefield3
Eskimoska - Drodzy Wykoparmiści,

Minęło kilka miesięcy, odkąd graliśmy taką dużą e...

źródło: comment_Avy748OZt5zKWCJz2GhJd0f2x9l1XtKy.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mab122: będzie zarzutka na serwer, planujemy ją nieco ubarwić, żeby każdy Mirek i Mirabelka mogli się nam dorzucić, np jak ktoś rzuci 35 zł to dostaje ode mnie portret bobcata malowanego akwarelą, ktoś da 10 zł to brudny liść mu umyje stopy. No dobra, tego nikt by nie chciał.
  • Odpowiedz
tia, nie pomaga po kilku minutach kick


@filiprock: kiedyś strasznie się z tym męczyłem. Odinstalowałem origina, BFa, zainstalowałem na nowo punkbustera, origina, bfa i czyściłem wszystko, teraz jest ok
  • Odpowiedz