Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykoparmiści,

Minęło kilka miesięcy, odkąd graliśmy taką dużą ekipą jak wczoraj. To było dla mnie osobiście bardzo pyszne przeżycie i bardzo za tym tęskniłam. Dzięki wielkie @parasolki za zawołanie ʕʔ i wszystkim, którzy wczoraj byli.
Wiem, że jest więcej osób, którym zależy na reaktywacji serwera, nie tylko jeśli chodzi o przywołanie nas do życia i wspólnej gry, ale również w sensie dosłownym - aby mieć z powrotem swój serwer i kąt do gry jak za czasów naszej świetności. W związku z tym, szykujcie się na większą akcję, o której za parę dni napiszę więcej, jak tylko uzyskam potrzebne informacje.
Powiem tylko, że będą fanty, będą śmiesznepieski ode mnie, bobkaty od @dhMichu więc szykujcie, co macie i co możecie dorzucić do puli fantów. Tymczasem do później i plusujcie, niech wszyscy wi(e)dzą, że #wykoparmy powraca!

I oczywiście mój nieodłączny atrybut ()

#wykoparmy #porobieni #battlefield3
Eskimoska - Drodzy Wykoparmiści,

Minęło kilka miesięcy, odkąd graliśmy taką dużą e...

źródło: comment_Avy748OZt5zKWCJz2GhJd0f2x9l1XtKy.jpg

Pobierz
  • 68
@Eskimoska: Dokładnie. Będą bobkaty w formie akwareli na papierze, oczywiście wszystko na #!$%@?. Będzie więcej fantów, które będą gratisami do wpłat na serwer, zatem cale Mirko może skorzystać. Można wyłożyć całą piwnicę podobiznami bobcatow.