Wpis z mikrobloga

@fordern: nie, ale się jaram w opór. z Kormoranem mam tyle wspólnego że jestem ich fanem, i przez dwa lata miałem widok z balkonu na browar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
teraz to nie wiem co trzeba by zrobić by je gdzieś jeszcze znaleźć w sklepie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@BJXSTR: pójść do sklepu i kupić - dzisiaj dołączyła do mnie jedna butelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przygarnąłbym więcej, bo w sumie mam tylko trzy ;c
klub feta, na żołnierskiej. Jest tam ciąg budek monopolowych. Zaraz kolo DK Agora. Nie wiem jak jeszcze mogę opisać to miejsce. Trafisz na pewno jak znasz Olsztyn.
via Android
  • 1
@szybciutki: bo to wybitne piwo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprzedawczyni się pytala skad wiem, przez kilka dni lezal i sie nie sprzedawał, a dziś szał i jestem 5 osoba ktora sie o to pytala. I tamci tez brali po 3 podobno xD
@dr_gorasul: pamiętam jak nie chcieli Kormorana wpuścić na jeden z festiwali piwnych (nie wiem czy nie na WFP) twierdząc, że to nie jest kraft, a to festiwal dla browarów kraftowych. No to teraz im Kormoran pokazał jak ma wyglądać kraft, porozstawiał ich wszystkich po kątach... Moim zdaniem z wyjątkiem Artezana i Pracowni to jedyny browar w PL trzymający tak wysoki poziom swoich produktów. Świetne portery i podróże, za co się nie
@BJXSTR: Ta hermetyczna scena od dłuższego czasu kisi się we własnym sosie. Wynikiem tego są premierowe sraczki i piwa w stylu "jajo Faberge", zaś na porządnym robieniu sztandarowych piw i dopracowywaniu receptury zależy tylko nielicznym. Jakieś cmokanie nad risami podbijanymi cukrem, a tu jeb! Przychodzi sobie taki Kormoran z piwem 26 plato. Zatyka mordę.