Wpis z mikrobloga

Siema,
Przyszedł mi jakieś 2 godzinki temu #dron
Jest to rozbudowana wersja #cheerson #cx10 (Cheerson CX-10). Nie piszę że ulepszona, bo to co dla jednych będzie ulepszeniem, dla drugich będzie czymś wręcz przeciwnym. Nowy nabytek nazywa się Cheerson CX-10C.
Jest on sporo cięższy (procentowo oczywiście) od starszego modelu.

Robiłem też już pierwsze "oblatywanie" i jest on dużo mniej zwrotny od swojego mniejszego brata, ale za to stabilniejszy. Nagrywałem też pierwsze filmiki i robiłem zdjęcia - jak na kamerkę 0,3 MP jest całkiem spoko - da się rozróżnić osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na filmikach nie ma widocznych drgań - tylko jak go przechylam to jest to bardzo widoczne.

Planuję niedługo dłuższy opis i recenzję, narazie musi wystarczyć to, bo muszę zawieźć mój przeziębiony #rozowypasek na stację PKP i nie mam zbytnio czasu.

Kupiony TUTAJ
za $ 19.80

Dostałem karteczkę z odręcznymi pozdrowieniami po chińsku i angielsku - miło.

Beznadziejnie opakowany, bo tylko w styropian - bez żadnego zabezpieczenia dronika wewnątrz. Może mu to nie zaszkodziło za bardzo no ale jednak czuję niedosyt, bo pamiętam w jakim ładnym pudełeczku (fotka z oferty) przyszedł mój starszy CX-10

gumis112211 - Siema,
Przyszedł mi jakieś 2 godzinki temu #dron 
Jest to rozbudowana...

źródło: comment_zgUNG1kc6wuwJxlk1WbYhOIhf0gAeyi1.jpg

Pobierz
  • 15
@specjalista_gamoniu: Nie mam meblościanki.
@Vladimir_Kotkov: czas ładowania to niecałe 12 minut (ok 11 min 30 s)
Czas lotu z włączoną kamerką - ok 2:30 ALE nagrywanie wyłącza się gdy poziom baterii spadnie bodajże poniżej 10% - można wtedy latać nadal.
Czas lotu z wyłączoną kamerą jest taki sam (różnica może kilku sekund - ale to uznajmy za błąd pomiarowy). Ogólny czas lotu to ok 3 minuty - do momentu, gdy
@Vladimir_Kotkov: A to potrzebujesz z kamerką? do #!$%@? wystarczy zwykły, bez kamery - lżejszy, bardziej zwrotny i lata się nim ok 6-8 minut
No i tańszy, bo nie kosztuje $20 tylko ok $14

A te moje małe też pełnią takie funkcje - żona tylko mówi, żebym nie latał koło niej bo mi załatwi tego komara w locie, a kot w chwilę przylatuje jak usłyszy sygnał parowania i poluje na niego
@Piotr_z_Wykopu: Może to i dobry pomysł - jak nie latałeś to nauczysz się bez łamania śmigieł. Ja ze swojej strony cheersona moge polecić bo lata mi się nim bardzo dobrze - trochę ciężko opanować na wyższych trybach no ale na czymś trzeba się nauczyć. A skoro tamten lata lepiej to czemu go nie kupić?