Wpis z mikrobloga

Użytkownicy #iphone , #iphone6 #iphone6s spotkaliście się z takim zachowaniem telefonu, że wyłącza się on i zachowuje się jakby był rozładowany w niskich temperaturach? 10 min z telefonem na zewnątrz w temperaturze jaką mamy teraz za oknem, mimo naładowania baterii 70%, a telefon kaput. Po powrocie do wyższej temperatury np. 5 min w autobusie i telefon ożywa. Co z tym robić. W samsungu nie miałem takiego problemu :( #apple
  • 19
@Szewa1990: mialem już ze 2 razy. Ostatnim razem przy -3 może. Stałem na przystanku, wyciągam telefon z kieszeni, chwile piszę na messengerze i nagle jebs, wyłącza się. Próbuję włączyć - bateria rozładowana (było ok 20%). Wsiadam do autobusu, po kilku chwilach się włącza.
@Szewa1990: ostatnio miałem identyczna sytuacje, 75% baterii, jestem sobie na spacerze, wyciągam telefon z kieszeni a tu bum, wyłączył sie a po włączeniu pokazuje ze bateria pusta. Po wejściu do domu i podłączeniu do ładowarki włączył sie z 65% baterii...
@faantasy: niestety nic z tym nie zrobisz :) Problem jest taki za srajfon jest ameliniowy i strasznie szybko wciąga w siebie zimna temperaturę a jak wiadomo zimna temperatura szybko obniża wydajność wszystkich akumulatorów zarówno tych samochodowych jak i baterii w telefonach. Oddasz na gwarancje to zwyczajnie cię zleją, bo nikt z serwisu nie będzie sprawdzała jak telefon sie zachowuje w silnych temperaturach :) A nawet jeśli wymienia telefon na nowy to
@BooB: Po kontakcie z Apple zarzekają się, że błąd leży w sofcie i zalecają czekać na aktualizację softu. Mówią tak już od prawie 2 miesięcy...
@TheMan: dałem na gwarancje do iSpot, w piśmie w którym odrzucili powody gwarancji po prostu mnie wyśmiali. Z tego co czytałem potem to tylko Cortland radzi sobie z tym problemem ale jakiś koleś pisał na forum, że dopiero po 3(!) wymianie telefonu trafił na prawidłowo działający egzemplarz, podobno jest to ukryta wada w modelach z chipem samsunga.