Wpis z mikrobloga

@lupaczkokosow: mój różowy : O Jeeeżu..... Chce!!!
Po chwili zastanowienia: Wiesz ile to żre?
Nasze stadko właśnie się zmniejszyło o 1/3 :( Zastanawiamy się nad doszczurzeniem klatki. Mamy całkiem sporą i myśle że 7-8 by się spokojnie zmieściło. Tylko jak ogarnąć to całe tałatajstwo? No i chyba jednak chłopców byśmy musieli mieć bo dziewczynki są bardziej żywiołowe. Syndrom GMR jest bardzo silny...
  • Odpowiedz
@delirium_tremens:
rózowy tutaj;p

Wiesz ile to żre?

nie jakos duzo w gruncie rzeczy, kupuje srednio raz na 2 miesiace 2-3 paczki po 2kg rat completa od VL + warzywa owoce czy czasem lososia;p Generalnie wiecej kosztuje weterynarz niz zarcie

Mamy całkiem sporą i myśle że 7-8

A jaka klatka? u mnie stoi perfect maxi i juz mi sie wydaje, ze te 11 to za duzo jak na nia;p

Tylko jak ogarnąć
l.....w - @delirium_tremens: 
rózowy tutaj;p 
Wiesz ile to żre? 
nie jakos duzo w g...

źródło: comment_ESZuiSnBxmTcO7cuQBT9RWKuCJ3n6xtu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: #falszywyniebieskipasek ?
Klatka chinchilla ferplast maxi. Mieszkanie wynajmujemy jeszcze więc nie mogę go tak urzadzic jakbym chciał.
Weterynarz faktycznie sporo kosztuje, ale na tym nie mozna oszczedzac. Wreszcie sie przeprowadzilismy do cywilizacji wiec nie musimy jezdzic 200 km do weterynarza który ogarnia gryzonie. Najprawdopodobniej na szczurzych adopcjach znajdziemy jakies malenstwa którym nie bedziemy sie mogli oprzec i wezmiemy caly miot. Jak beda mieszane to samców sie wykastruje. Ech... Nie da
  • Odpowiedz