Wpis z mikrobloga

to nie jest jakaś prawicowa gazetka senatora PiS w której wszyscy muszą myśleć i pisać to samo.


@Kamill: Ja tam podejrzewam większy pluralizm jak w Wyborczej( )

"Polscy", tfu, narodowcy już oficjalnie na garnuszku Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wielooczek: PO bierze i brało kasę z Niemiec, lewica od Sorosa (Krytyka Polityczna). Więc czemu to ma mnie oburzać?

o jakiejś linii
Fakt


@wielooczek: Fakt, że to są hipokryci?( ͡º ͜ʖ͡º)

Wątpię, żeby ciebie cokolwiek oburzyło


@wielooczek: Mnie oburza lewackie państwo, które każe emerytom i bezrobotnym dochodowy płacić.

Sprzedanie kraju i rodaków wujkowi Putinowi również.


@wielooczek: A widziałeś link o tym jak PO chciało wspomóc finansowo Rosjan poprzez manipulacje w Europolgazie?( ͡º ͜ʖ͡º) Link podałem, widać, że nie czytałeś. Sprzedawanie kraju
@Kaczypawlak: Aha, widzę, że taktyka ciągłym zasłanianiem się PO wciąż jest w modzie.

Tylko nawet w tym artykuliku ciągle jest "planowało, planowało, ale nie wyszło". Faktycznie, to samo, co autentyczne sprzedanie dupska Rosji przez, tfu, "narodowców".
że taktyka ciągłym zasłanianiem się PO wciąż jest w modzie.


@wielooczek: Chcieli im oddać miliardy złotych, kiedy było embargo? Chcieli. To są fakty.

Tylko nawet w tym artykuliku ciągle jest "planowało, planowało, ale nie wyszło"


@wielooczek: Gdyż zmieniła się władza( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie, to samo


@wielooczek: No prawie jak z TK, "prawie" im wyszło wprowadzenie 5 sędziów.

co autentyczne sprzedanie dupska Rosji przez, tfu,
@Kaczypawlak: Chcieli, ale nie oddali.

Poza tym czemu finansowanie przez władze RFN czy Sorosa jest już ok? Dla mnie to hipokryzja( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie. Swoich kumpli bronisz, innym wypominasz. Chociaż pewnie równie pewne źródło co powyższe "planowali, chcieli, ktoś powiedział".

Nie ma większego sprzedawczyka od narodowca jak widzę. Do walki z rodakami są pierwsi, do wypięcia tyłka przed Rosją również. W takim wypadku termin "narodowcy"
Chcieli, ale nie oddali.


@wielooczek: Bo stracili władzę i ich decyzje blokowało PGNiG jak jeszcze rządzili( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie. Swoich kumpli bronisz, innym wypominasz


@wielooczek: Ja? Prędzej Ty.

Chociaż pewnie równie pewne źródło co powyższe "planowali, chcieli, ktoś powiedział".


@wielooczek: Ale pitolenie o niczym, czemu narodowcy to zło, a Krytyka Polityczna i inni już nie? Wszyscy biorą kasę zza granicy( ͡° ͜
Ciężko, żeby to #!$%@? musiała płacić za swoje usługi.


@wielooczek: I widzisz, aby Rosjanie cokolwiek osiągnęli? Na razie tylko płaca, a PO jak widać chyba nie musieli i prawie zyskali za frajer 2 miliardy złotych, pomijam już umowy gazowe jakie z nimi podpisywała koalicja PO-PSL( )

I widzisz, aby Rosjanie cokolwiek osiągnęli?


@Kaczypawlak: Bardzo dużo. Destabilizację kraju, ciągłe szczucie rodaków przez "narodowców", antyunijne hasła. Nic na czym Rosja nie mogłaby zyskać, nieprawdaż?

A teraz weźmy Partię Matkę tych narodowych socjalizmów:

5 stycznia pisowski minister za 26 miliardów złotych kupił od Rosji ropę po około 35 dolarów za baryłkę.

Dzisiaj, trzy tygodnie później, poprzez powrót Iranu na rynek europejski, baryłka jest po 17 dolarów.

Rozumiecie państwo, że to
wielooczek - > I widzisz, aby Rosjanie cokolwiek osiągnęli?

@Kaczypawlak: Bardzo d...

źródło: comment_uqJmaV8shV8sTyNagHi4cCx4kCHWix0L.jpg

Pobierz
Bardzo dużo


@wielooczek: No to jedziemy.

Destabilizację kraju


@wielooczek: Do Syrii dalej nam daleko, inna sprawa zmienił się rząd i protest był spokojny, a PiS jest antyrosyjski. Więc to sensu nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciągłe szczucie rodaków przez "narodowców


@wielooczek: No nie wiem, jakoś im do Prawego Sektora daleko również( ) O dziwo narodowcy jakoś źle się nie kojarzą,
@Kaczypawlak:

a PiS jest antyrosyjski

Bardzo XD

O dziwo narodowcy jakoś źle się nie kojarzą, PO ma gorszą prasę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wątpię, że w twoim środowisku hailowanie i palenie kukły żyda nie ma negatywnego wydźwięku.

PiS robi dobrze

Czyli jednak XD
PO chciało coś zrobić, hurr, durr, #!$%@?ńcy. PiS potem podchwytuje pomysł, zmienia go na jeszcze gorszy i wprowadza w życie. A to spoko, uszanowanko