Wpis z mikrobloga

@Stachu_a_kto_przy_telefonie: skok na media, które były przychylne platformie, hańba!
A ludzie wychodzący na ulicę to stały elektorat, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. Urzędnicy i ich rodziny, a reszta to ludzie przeciw PiS - dla zasady, niezależnie co się dzieje. Jak przekręcano wybory za platformy - zaklinanie rzeczywistości, że wszystko jest w porządku, jak wybory były uczciwe i wygrała inna partia (i nie musi tworzyć koalicji) - hurr durr
  • Odpowiedz
@jaroty: po raz setny. Demokracja to rządy większości z uwzględnieniem praw i opinii mniejszości . rządy bez szacunku dla mniejszości to delikatny odchyl w stronę totalitaryzmu.
  • Odpowiedz
@system_shock: Lubisz jak władza robi z ciebie idiotę i ciemną masę skoro nie przeszkadza ci skok na media, pisowska propaganda w Wiadomościach (jak oni tam wychwalają Szydło i rządy PiSu to chyba Goebels by się nie powstydził). I co do reszty twojej wypowiedzi radzę jeszcze raz przeczytać mój post i skupić się na fragmencie, w którym opisuję dlaczego ludzie protestują i że nie ma to w związku z wynikami wyborów.
  • Odpowiedz
@jaroty: to te były demokratyczne a przez 8 lat wszystkie inne nie były? bo do każdych pis miał zawsze zastrzeżenia, że sfałszowane, że to oni powinni wygrać, że rydzyk powinien liczyc glosy xd
  • Odpowiedz
@jaroty: Chciałbym tylko przypomnieć, że to, że większość myśli w jeden sposób, to nie oznacza, że mają rację. Duży % ludzi, którzy poszli głosować w wyborach, a szczególnie na PiS, to mohery, klechy, obrońcy krzyża, ewentualnie ludzie podatni na manipulację (właściwie to to samo), natomiast reszta polskiej społeczności (jeżeli dobrze pamiętam to 50% Polaków z prawem do głosu) mieli wyje*ane na wszystko i nie czuli się zobowiązani do głosowania, tacy
  • Odpowiedz
@jaroty: W dupie mam jakiegoś Godwina. Uważasz, że Hitler wygrał dzięki sfałszowaniu wyborów? Z tego, co napisałeś wynika, że PiS może robić, co chce, bo przecież wygrał wybory.
  • Odpowiedz
@mateuz: to prawo mówi, że jak komuś brak argumentów, to sprowadza się do pisania o Hitlerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? mać, wygrał, nie? nie wygrał? wygrał! mi się też nie podoba co #!$%@?, czaisz? tylko mam bekę z wielkich obrońców demokracji z podwójnymi standardami
  • Odpowiedz
KOD nigdy by nie powstał, gdyby nie wasze sranie na podstawy ustroju Polski. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.


@Sparrow1: Ja Cię proszę, nie #!$%@?. KOD był zaplanowany przed wyborami. Dlatego Lis przed wyborami przygarnął Kijowskiego na swój portal. Zresztą proszę zobaczyć datę tutaj: http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-trzeba-zalozyc-kod/ Ile to było? 3 tygodnie po wyborach? A Kijowski został tam przygarnięty już w sierpniu. A na twitterze Lis pisał o KOD już 1 października.
  • Odpowiedz