Wpis z mikrobloga

@ebro

@akwen

@galaxie500

@PiccoloColo

@xxguru85xx

@ByczekFerrnando

@iskra-piotr

@Bambro

@Verti

@Smoler

@qlaudiq

@chce_miec_psa

@NamietnyDzwigowy

@wujekdaro

@jalowo_godka

@pokonacstres_pl

@krzycztrybson

@mirkowypok

@pijmleko

@Acros

@MamFarta

@werkarewelka

Mirki, dziękuję wam za wsparcie. To naprawdę wiele dla mnie znaczy, aż mi się tak ciepło w środku zrobiło jak zobaczyłem, że ktoś obcy się zainteresował moim losem, i dzisiaj czuję się lepiej niż wcześniej :)

Nie mogę odpisać na pw bo korzystam z proxy i cały wypok mi się tutaj pierdzieli ;___; następnym razem jak będę tu pisał to podam maila. Jeszcze raz dzięki :)
  • 14
@dron_z_grafenu: Spox. Już jakiś czas temu zauważyłem, że w trudnych chwilach mirki potrafią polepszyć nastrój przez nawiązanie kontaktu, mimo że łączy nas internet( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli masz gorszy dzień to nawet się nie zastanawiaj, tylko wbijaj pod tag albo pw, po to by powymieniać się doświadczeniami. ;)
@dron_z_grafenu: Powinna być tu w ogóle jakaś grupa wsparcia (może jest?) jakiś #niebieskitag zaufania, bo jest sporo Mirków, którzy mogliby wspierać innych Mirków na "życiowym zakręcie". Nawet nie jakoś tam lizać się po piętach, tak tylko dać znać, że się rozumie drugiego Mirka i że nie rzuca słów w próżnię.

Nie wiem czy coś takiego jest, ale jeśli nie ma, to może spróbuj zorganizować? :D wiesz... zawsze dobrze w życiu czymś
że w trudnych chwilach mirki potrafią polepszyć nastrój przez nawiązanie kontaktu, mimo że łączy nas internet(


@PiccoloColo: a to już zależy od mirka, tych dojrzałych i używających mózgu nie jest znowu tak wiele

@dron_z_grafenu:

aż mi się tak ciepło w środku zrobiło jak zobaczyłem, że ktoś obcy się zainteresował moim losem


Nie poddawaj się, lecz to świństwo, a może będę Ci dane zasmakować trochę słodyczy w tym życiu. Jeśli masz
@qlaudiq: lel xD nie było innych propozycji :D A ma do niebieskiej linii zaufania nawiązywać. :P

Ale to nic, za jakiś czas i tak tam się zwalą trolle to wtedy trzeba będzie po cichu przenieść się na inny tag. Wtedy może będzie zrobić mirkokratyczne głosowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)