Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie najlepiej szukać #praca jako programista c++ we #wroclaw ? Na pracuj.pl znalazłem ofertę od #capgemini i zastanawiam się czy nie złożyć tam CV. Mam kilkumiesięczne doświadczenie w pracy i własnie kończę 1 stopień studiów.
#it
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@verr: Właśnie odchodzę z Capa ale śmiało polecam - na takim entry/beginner levelu mają chyba najlepsze stawki we Wro, spoko ludzie i takie "korpo do życia" :)
  • Odpowiedz
@shinX mógłbyś powiedzieć mi coś więcej o pracy tam? ciężko się dostać? jak tam jest z językiem niemieckim, teoretycznie uczyłem się od podstawówki do liceum, a teraz już mało pamiętam :)
  • Odpowiedz
  • 1
@verr no ją się dostałem więc się da xD niemiecki jest w większości projektów i weryfikuja telefonicznie - w zależności od gadki masz od 0 do 3 miesięcy intensiv deutschkurs (2x2h dziennie) który robi mega robotę, więc jak coś umiales ale zapomniales to przypominsz sobie na pierwszych zajęciach. jest medicover, multisport za darmo i 100-500 punktów benefit na kwartał w zależności od zarobków. cos jeszcze? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@botereq: raczej końcówka studiów i w miarę ogar, ale serio próbuj bo rozrost jest aktualnie mega (over 200 osób nowych w zeszłym roku) więc każdy level się zalapuje raczej.
  • Odpowiedz
@shinX: To się zapisze na ja 3 języki angielski, niemiecki i C++ albo Pythona szlifować i na 3 roku będę próbował angielski komunikatywny, niemiecki podstawy, C, Python podstawy.
  • Odpowiedz
@verr: Nokia, Gigaset, Dolby, LuxSoft, Credit Suisse, Techland, RST, NoMachine, SMT, Sii, Antal, Power Media, SoftServe, Siili, Altimi, Opera i mnóstwo innych, których nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@shinX a pamiętasz jeszcze jak wyglądała u Cb rekrutacja? Ten kurs jest w trakcie pracy czy dodatkowo? Może mógłbyś powiedzieć co nie co o projektach jakie tam są :P też pisałeś w C++ czy inna technologia?
  • Odpowiedz
  • 1
@verr zadzwonili i olałem, po roku zadzwonili znowu akurat jak szukalem. druga rozmowa #!$%@? po niemiecku powiedz coś o sobie i jakie masz doświadczenie xD później zaproszenie na rozmowę już w Capie która trwa 2h i dostajesz pracę. kurs niemieckiego jest na początku zatrudnienia w czasie pracy więc masz 4h Niemca 4h #!$%@? sie. o projektach nic nie mowie ;* nieprogramujący jestem.
  • Odpowiedz
Bardzo dziękuje @shinX :) Czyli zanim złoże papiery to pasuje mi przypomnieć sobie co nie co z języka niemieckiego i zobaczymy jak będzie :P
  • Odpowiedz