Wpis z mikrobloga

Mam propozycję, używaj mniej bezczelnych kłamstw to może ktoś kiedyś uwierzy.


@YodaMonster: Mam propozycję, żebyś zrozumiał na czym polegała reforma OFE.

Najlepiej wytłumacz tutaj wszystkim gdzie dokładnie była ta grabież, bo widać, że masz jakąś wiedzę, której inni nie
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Te środki nie były twoją własnością - tak samo jak nie są składki w ZUS. Możesz pójść do kasy i je wypłacić? Masz do nich dostęp? To była twoja składka emerytalna, tylko zarządzana przez inny podmiot.
  • Odpowiedz
Ataki na rząd które stosujecie są co najmniej zabawne. Zachowujecie się tak jakby żaden rząd wcześniej nie przejmował mediów i ogólnie był święty.


@Eminencja_XII: Ale to miała być "Dobra Zmiana" czy po prostu "zmiana przy korycie"?

Za cztery lata macie prawo ocenić rządy PiS a ich działania może osądzić Trybunał Stanu. Jeżeli łamią konstytucję to odpowiedzą za to.


Mamy prawo już oceniać rządy PIS za to co zrobili. Nie widzę
  • Odpowiedz
@YodaMonster: W jaki sposób zasiliło kieszenie polityków? Państwo tak samo gwarantuje emerytury wtedy jak i teraz. Wszystkie środki z OFE masz zapisane na subkoncie.

Widzę już, że nie masz pojęcia o tej reformie i tylko powtarzasz propagandę, którą łyknąłeś bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
@Ripper: ale o co Ci chodzi ? pokazywano, według Ciebie za mało ... ale co 2 tygodnie macie marsze i pozostała część ludzi ma ciągle to oglądać bo ? bo tak chcecie ? doprawdy nużące już są te roszczenia, pokazywać was ciągle, mówić o was ciągle ...dajcie żyć i innym, nie każdy ma na to ochotę, naprawdę.
  • Odpowiedz
@rzep: I jak zwykle ten sam sposób wyprowadzania dowodów? Mam teraz wyciągnąć dokumenty potwierdzające grabież? Te które jakby wypłynęły mogłyby wsadzić cały poprzedni rząd na długie lata? Poczekaj mam je na dnie szafki z dokumentami udowadniającymi kradzieże i przekręty, chyba gdzieś pod teczką z "kto zabił Kennedy'iego".
  • Odpowiedz
I jak zwykle ten sam sposób wyprowadzania dowodów? Mam teraz wyciągnąć dokumenty potwierdzające grabież? Te które jakby wypłynęły mogłyby wsadzić cały poprzedni rząd na długie lata? Poczekaj mam je na dnie szafki z dokumentami udowadniającymi kradzieże i przekręty, chyba gdzieś pod teczką z "kto zabił Kennedy'iego".


@YodaMonster: Masz pokazać gdzie dokładnie była ta grabież o której mówisz. Bo jak widać nie masz zielonego pojęcia o reformie emerytalnej i na czym
  • Odpowiedz
@rzep: Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą więc powiedz jeszcze z 994 razy że z OFE nie było grabieży, jest z czego wypłacać dobrej jakości emerytury.

  • Odpowiedz