Wpis z mikrobloga

protestujący za kasę Sorosa, płaconą przez Petru


@Czytelnik30: Pomówienia, kłamstwa i manipulacje. Radzę Ci nie rozpowszechniać takich głupot bez twardych dowodów, bo narażasz się na śmieszność.

Nie ma zadnego problemu


Tutaj właśnie jest problem. Dzięki takim protestom wytworzony jest nacisk dzięki któremu rząd będzie musiał uwzględnić głos ludzi.

lemingi odsuniete od koryta glosno szczekaja


Jeszcze jeden obraźliwy komentarz i będzie #czarnolisto, proszę się miarkować.
@marc1027: Obecnie telewizja ma techniczne możliwości równoległej transmisji. Chociażby przemówienie posła Kaczyńskiego może transmitować z dźwiękiem, masz KOD bez. Tutaj niestety naprawdopodobniej poszła odgórna instrukcja od funkcjonariusza partyjnego - prezesa Kurskiego.
@rentonB: Dajesz się jak ostatni leming wmanewrować w Syndrom Oblężonej Twierdzy przez PIS. Do tego dehumanizacja i poniżanie przeciwników politycznych. Propaganda rodem z systemów totalitarnych. Zacietrzewionych krzykaczy atakujących KOD-ziarzy w tak prymitywnym stylu kojarzę tylko z tym (żeby nie było wątpliwości - plakat reprezentuje ich retorykę: KOD to karzeł):
Pobierz Caddox - @rentonB: Dajesz się jak ostatni leming wmanewrować w Syndrom Oblężonej Twie...
źródło: comment_sOedTPldf4lbU5Ezi92FcWBjgerOiBOB.jpg
@Caddox: Chciałeś napisać coś mądrego ale chyba Ci nie wyszło colego. Proszę przeczytać czym jest syndrom oblężonej twierdzy oraz moje komentarze - dehumanizacji i poniżania tam nie znajdziesz. Dodatkowo proszę nie sprowadzać dyskusji w tym wpisie do tak niskiego poziomu jak walka na obrazki.
Czytam, że jednak transmitowali, ale jak twierdzisz "tyle, co nic". Czyli przestań rozpoczać i naciągać fakty.


@Venro: Słowo transmisja zakłada pokazanie dłuższego materiału, a nie kilkuminutowej migawki. A fakty są takie, że w tym czasie gdy inne telewizje nadawały relację z marszu to w telewizji publicznej wyświetlano propagandową konferencję z Torunia.
Halo, kolego @Ripper, tu Ziemia. Zdaj sobie sprawę, że pisałem do rentonB, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz i teraz zastanów się komu tu nie wyszło napisanie czegoś mądrego ;)