Wpis z mikrobloga

@Septiusz: nie wiem czy ci to pomoże, ale ja teraz korzystam z playa tak: kupuje nowy pre-paid za 5 zł, doładowuję, i za 10 zł jest pakiet 10gb internetu na miesiąc. Wcześniej miałam kartę t-mobile, pakiet 3gb/10 zł (ale też regularnie dokupowałam, bo mi taki starcza na dzień). Takich gdzie się stackuje to nie znam, bo i tak zużywam :)
@MichaelT128: ale pakiety danych nie są ważne długo :(
@chanequa: rzeczywiście do 20.01 takie coś było
Potrzebuję w sumie bezobsługowości niż dużej ilości danych. W razie czego odpalę sobie hot spota w telefonie, gdzie nie mam limitu danych.
@Septiusz: Ten starter to taryfa internetowa play, a w takim wypadku działa tylko na nadajnikach własnych play, nie działa na roamingu play więc musiał byś sprawdzić czy masz zasięg u siebie, generalnie się to nie opłaca, lepiej na allegro poszukać już nabite karty Orange z danymi i z długą ważnością, powinny jakieś być.
@dizel81: akurat mam bardzo dobry zasięg play i zazwyczaj w takich miejscach się poruszam. Szukam czegoś co nie będzie mnie kosztowało majątku i wrzucę po prostu kartę sim do lapka i zapomnę najlepiej na rok.
@MichaelT128: Zmieniło się i teraz żeby wydłużyć pakiet netu we free trzeba po wysłaniu start doładować za 5zł, tak jak jest w regulaminie, w przeciwnym wypadku przedłuży ważność konta ale pakietu internetu do roku nie wydłuży.
@Septiusz: Nie, po prostu pewnie były normalnie ładowane, nazbierało się GB, a kasę z konta ktoś na coś innego wykorzystał i zostały GB.
To najtańsza opcja wg mnie na dzień dzisiejszy choć sam netu z orange na kartę nie polecam bo u mnie ciągle problemy z zamrażaniem itd, ale to pewnie od lokalizacji zależy i przeciążenia nadajników.
@Septiusz: Masz lte w tym modemie z którego chcesz skorzystać? bo jeśli tak to od biedy nadał by się darmowy internet od play, ale działa on tylko w lte, czyli musi być urządzenie lte i zasięg lte play. Warunek to 30zł na koncie i dodatkowo najtańszy pakiet netu aktywny za 5zł, no i utrzymywać ważność na wychodzące trzeba. Normalnie 50zl na 100 dni ale jest na to sposób żeby mieć kartę