Wpis z mikrobloga

@kitz: ale co kodeina ma do opiatow? (ʘʘ) kodeinowe tripy nie należą do przyjemnych do tego ostatnimi czasy weszlo ograniczenie na zakup wiekszej ilosci w aptejach. Jeżeli lubisz banie alkocholowe ale "inaczej" polecam prawdziwy Słowacki Absynt a co do rozweselaczy ja korzystam od czasu do czasu z saturatora i pociskow z N2O
@kitz:"wesołe baloniki" to gaz rozweselajacy. Staurator do bitej smietany to kwota okolo 100 zł do tego 50 pociskow u mnie w makro kosztuje okolo 60 zł. Latwo dostępna fajna odskocznia :)

Edit: gaz z pociskow nabijasz do balonów dlatego taka nazwa :)
@kitz: poczytaj w internetach ale to taki sam gaz jak dostajesz u dentysty za stos cebulionow :D ja lubie puscic glosno muzyke jak jestem na balonikach bo przestrzennosc dzwieku jest niesamowita. Tripy są krótkie ale po skonsumowaniu 5 sztuk efekt otepienia przedluza się :)
@kitz: praktycznie żadnych, bo bardzo małe dawki się wcina (100-500 mikro gramów) znikoma szansa na przedawkowanie (na bank Cie nie stać aby to przedawkować ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
szybko znika z ogranizmu, nie ma ciężkiego zejścia, a lot może trwać nawet do 16h. Najlepiej walnąć odrazu 300-400 qg, to zagwarantuje dobry efekt.