Wpis z mikrobloga

@grzesix2: Neo nie dosc , ze wie jak sie zachowac podczas gry, duzo przewiduje, ma przewage w timingu i innych aspektach zwiazanych z doswiadczeniem, ale nie odstaje refleksem, sprayem, aimem,movementem od swiatowej czolowki. Taz czasami w porownaniu do czolowych graczy gra jak bot. Dzisiaj na cache dal sie porobic 1v1 na eco przeciwnika, w 2giej rundzie na mirage kupil i stracil AK47 bez fraga, na cbble przez idiotyczne wyjscie stracil BS
@Borsuk_Miodowy: nie no, całokształtnie to najbardziej warzywny wydaje się TaZ. Widać, że po prostu odstaje, czasem pokaże coś naprawdę dobrego albo ugra w imponującym stylu rundę, jak dziś na cobble'u, ale to wynika chyba z doświadczenia, że raz na jakiś czas coś tam pogra. Drugi w kolejności jest chyba pasha.
@Madio418: to kogo z Polskich graczy widzisz w drużynie VP?
@xvlk: bo MSLowi sie chciało siku bardzo
@grzesix2: Mimo wszystko, nie wyobrazam sobie, zeby na dzisiaj ktorys z Polskich graczy wniosl do gry wiecej niz TaZ czy pasha. Czasami z VP gra MICHU ale tez gry nie ciagnie. Po prostu gra solidnie i gdyby czul sie w druzynie tak pewnie jak TaZ prawdopodobnie obnizylby swoj poziom. Za pashe, pierwsza mysl ktora przychodzi mi do glowy to szpero, ale on tez gra rollercoaster. Pozatym takie zmiany sa bardziej skomplikowane
@Borsuk_Miodowy: Mówili, że trenują dużo. Dusta mieli poprawić a dzisiaj wyszła niezła kasza z mouse na tej mapie. Godne zauważenia jest, że dzisiaj byali był chyba najlepszy z Virtusów w meczu z dignitas. Mi osobiście ciężko przypomnieć sobie byaliego jako MVP jakiegokolwiek meczu turniejowego w 2015 roku. Równie ciężko przyswoić sobie jego otwieranie tabeli, a to dzisiaj miało miejsce. Słaba dyspozycja innych graczy, czy wysoka forma byaliego.... zagadka ( ͡°
@grzesix2: byali jest typem gracza, ktory opiera sie na skillu, wygrywaniu 1v1. Dzisiaj nawet ktos z komentatorow o tym belkotal. Stawiasz go na bs i wiesz, ze wyciagnie te 2, minimum 1 fraga, taka jego rola. Przy wejsciu na bs w tt tez wbiegnie i strzeli ze 2 hs, to wszystko. Jest bardzo "regularny", a to w sumie zaleta, ja tam go lubie.
@Borsuk_Miodowy: z polskich nie, najbliżej ma guardian, w końcu konkretna Awp by była, ale to tylko marzenia, bo nikogo nie wyjebia.
Jesli już spekulować, to pasha pokazał, ze 1v1 może #!$%@? olofa, wiec skilowo jest na wysokim poziomie, po prostu dziś #!$%@? taka maniane..