Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz od tygodnia śpię sam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zaczynają się kłótnie i sprzeczki z #rozowypasek . Różowy bóldupi o brak emocji z mojej strony ( bez przesady, staram się bulwa! ). Mi z kolei nie podoba się, że różowy zaczyna mi wydawać polecenia. Co ja w wojsku bulwa jestem?! Po krótkiej sprzeczce poszła spać do siebie.

Reasumując: Nie mam dziewczyny, ale mam część (tylko () ) profitów posiadania dziewczyny mam za to minusy posiadania dziewczyny. Jak żyć?!

#nocnazmiana #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pumbilionpisze
  • 18
@pijmleko z mojej strony nie ma takiej możliwości, Ją staram się pilnować, by wycofać się w porę. Przeżyłem już podobną relację. Z poprzednią FWB jesteśmy teraz przyjaciółmi, a nigdy do niczego nie doszło. Mam zamiar opisywać sytuację. Jeżeli interesuje Cię jak to się rozwinie to #pumbilionpisze
@Pumbilion: FWB wymaga ogarnięcia, a Twoje problemy i wylewanie ich na mirko, oraz jej pretensje o brak zaangażowania bynajmniej o tym nie świadczą. Uważam, że to zwykły, acz niezbyt udany związek. Myślę, że sam częściowo zdajesz sobie z tego sprawę, ale albo chcesz to wyprzeć, albo po prostu nam tu oczy mydlisz, że jesteś kul i że masz FWB.

Ona też uważa to za FWB? Bo wygląda na to, że nawet
@Pumbilion: Zastanów się na czym budujecie związek. Jeśli nie jest to rozmowa i wspólne budowanie i naprawianie, a nie wymienianie modeli na nowe to polecam zacząć od dobrego fundamentu.