Wpis z mikrobloga

No... miało być pięknie, a wyszło jak zawsze. Mam już dość obskurnego WP8, chętnie przerzuciłbym się na 10-tkę.
Chciałem zrobić fajne porównanie - co nowego, co poprawili, co szłoby zrobić. Rozwiać parę mitów dot. c--------i Lumii.

Wszystko pięknie - dane zamigrowały, pin wklepuję... "Nie udało się zrobić zrzutu ekranu", jedna z dwóch rzeczy dla których wziąłem Lumię z WP - nagrywanie wideo - nie nagrywa dźwięku, tak jak trzy miesiące temu. Alarm dalej ma swoje dwa małe nic nie wyróżniające się prawie identyczne przyciski do drzemki i wyłączania alarmu. Mogli je jeszcze zamienić żeby było wesoło.

Wracam do ósemki... I wszystkie dane w grach psu w d... Nawet się nie w------m ile rzeczy usprawnili w WP10, żeby już na to nie klnąć.

#windowsphone #lumia930 #win10beta #oswiadczeniezdupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKolano: SS działa.
Nagrywanie z dźwiękiem działa.
Budzik faktycznie mogliby ogarnąć ale po paru razach człowiek zapamiętuje co jest co i gdzie.
W WP8 reset też był w informacjach przeca. Gdzie indziej miałby być? moim zdaniem to dobre miejsce. Ewentualnie mogliby go umieścić w "aktualizacjach i zabezpieczeniach" albo ewentualnie w "prywatności".
  • Odpowiedz
@PanKolano: Sam używam w10 od jakiś 2 miesięcy i szczerze mówiąc szału nie ma. Z rzeczy fajnych to ulepszone belka powiadomień, odpisywanie na smsy z belki, tryb jednej ręki (szkoda, że ekran zjeżdża tylko do dołu a nie do dołu i boku bo sprawia to, że i tak jest ciężko sięgnąć gdzieś kciukiem jak ma się 6cali), posortowane ustawienia, które można przypinać do pulpitu, nowy dizajn (szkoda, że nie jest
  • Odpowiedz