Wpis z mikrobloga

Wykop zrobił sie siedziba fanatyków socjalu i przeciwników wolnego rynku. Na głównej króluje PiS i ich nowe podatki i socjal, teraz główna z płomieniem dostaje koleś, który płacze, ze w Polsce Ikea ustawia czasem wyższe ceny niż w innych krajach.
Kuce wracajcie!!!
#wykopowezale #nobodykiers #neuropa #wolnyrynek #korwin #polityka
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: bo Kuce to nie wolnorynkowcy tylko grupa skupiona wokół walki przeciwko komuś( w tym przypadku przeciwko UE). Stąd dużą część tej grupy automatycznie stała się wyznawcami pisu, kiedy tylko może pokrzyczeć o żydokomunie, lichwiarzach, imperializmie lub eurokołchozie.

Kiedy dano im tą możliwość automatycznie stali się socjalistami
  • Odpowiedz
@miki4ever: Kuce dorastają. Pamiętaj, że wiara w Korwin to choroba wieku dziecięcego. U dorosłych rzadko kiedy się objawia i jest łatwo wyleczalna przez kontakt z rzeczywistością. Np. Dorosły kuc wychodzi z piwnicy i idzie do pracy: umowa zlecenie, stawka godzinowa 4zł i już Korwin i niewidzialna ręka rynku przestają robić wrażenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tylkosilka: ok, racja, ale ze skrajności w skrajność. Znajomy kandydował ostatnio z listy korwina, teraz wypisuje pochwały na temat nowych podatków i tego, ze wreszcie odpowiedni socjal dostanie na dzieci(sam nie pracuje od roku).
  • Odpowiedz
@miki4ever: dla mnie jako centrowca(ginący gatunek) to program gospodarczy pis jest nawet do przyjęcia. Bronie czasami pisu bo uważam, że jest za mocno atakowany. Z drugiej strony to faktycznie zauważalna jest tendencja hajpowania tej partii ostatnio. Władzy powinno patrzeć się na ręce bo już nie są opozycja. Tylko jedna kwestia. Większość nie popiera, ale broni. Taka moja obserwacja.
  • Odpowiedz
umowa zlecenie, stawka godzinowa 4zł i już Korwin i niewidzialna ręka rynku przestają robić wrażenie


@Tylkosilka: nawet na ulotkach w wieku 16 lat miałem wyższą stawkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Chcesz powiedzieć, że styka się z socjalizmem i zaczyna wierzyć w socjalizm? Pamiętam jak byłem w gimnazjum. I uważałem, że należy podnosić podatki itd. Za przykład uważałem Norwegię. W liceum zacząłem wyrastać z tych kretynizmów. Tak samo mój kumpel, z którym to właśnie omawiałem np. słuszność wprowadzenia obowiązkowego podatku na transport publiczny. Później spotkaliśmy się na studiach i się okazało, że obaj popieramy Korwina.
Mam wrażenie, że to jest
  • Odpowiedz
@Xianist: Zapewniam Cię, że gdybyś zrobił audyt to co nazywasz wielkim poparciem dla PiSu dotyczy innych spraw, niż gospodarka, a w sprawach podatków itd. to na pewno nie są kuce tylko inne osoby.
  • Odpowiedz
Później spotkaliśmy się na studiach i się okazało, że obaj popieramy Korwina.


@Primusek: ( ͡° ʖ̯ ͡°) pogadamy po studiach. Ehhh... te dyskusje o wolnym rynku przy tanich browarach do białego rana. to se nevrati...
  • Odpowiedz
@Primusek: nie ma nic złego w byciu kucem. Fajnie jest mieć wyraziste poglądy itp. Uwierz tylko, że z tego się wyrasta i kiedyś mi przyznasz rację. Jak podasz argument, że przy Korwinie są tacy co nie wyrośli to przypomnę Ci, że oni z tych poglądów żyją. Ty będziesz musiał zarabiać na życie nie poglądami tylko pracą. No chyba, że zostaniesz politykiem.
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Chociażby @RPG-7 . Przecież argument o życiu z poglądów można dopasować do każdego. Nie wiem w jaki sposób to ma być przekonujące. Nie za bardzo rozumiem jak socjalizm ma mi pomagać w pracy? Logiczne mi się wydaje, że mniejsze podatki pozwalają mi zarobić więcej. Co w tym wyrazistego?
  • Odpowiedz