Wpis z mikrobloga

#android #heremaps #lg

Mireczkymam problem z GPS w telefonie z androidem- poprostu przestaly dzialac jakiekolwiek mapy, czy to Here czy Googlowskie. Wlaczaja sie normalnie, pokazuja moja aktualna lokalizacje dobrze ale gdy juz wstukuje jakis adres np w HERE caly czas mam Oczekiwanie na GPS, w googlu wyznacza mi trase ale tez sie nic nie rusza po wystartowaniu.
Telefon mi wzial i umarl czy jak? Troche dziwne bo zawsze jak odpale np HERE to pokazuje mi miejsce w ktorym przebywam ale pozniej nic juz sie nie dzieje....help
  • 8
@Alinoe_83: Wejdź w ustawienia - aplikacje - zakładka wszystkie. Wyszukaj aplikacji "lokalizacja" lub "lokalizacja łączona" i jak będzie mieć, to wyczyść dane oraz opróżnij cashe. Dodatkowo aplikacja Mapy i ten HERE także wyczyść dane i opróżnij cashe.
Po tym uruchom ponownie telefon.

Jak nadal będzie problem, to zabezpiecz dane i reset (z poziomu menu starczy). Jeżeli dalej nie będzie działać poprawnie to zostaje serwis.
@slava: ni chuchu nie znajduje, sciagnalem 3 programy w fix gps zmienia mi sie Latitude i Longtitude zaleznie od ruchu, w GPS Test mam in viev: 11 in use: 0. Czyli telefon do kosza?
nie no, nie bede sie w to bawil tym bardziej ze jestem za granica, taki tel to teraz grosze wiec musze sie ubrac i smigam do MM po cos nowego. Dzieki za pomoc!