Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "hej marianbaczal jak skomentujesz FAKT ISTNIENIA NIBIRU PLANETY X POTWIERDZONY PRZEZ NASA?"
Odpowiadam, że nawet mi was nie żal. Mówiłem ale nie słuchaliście. Pisałem ale nie czytaliście. Dopiero zmiana proreptylianskiego rządu na reżym reptyloiski otworzyła wam wasze zaszłe mgłą naiwności ślepia. Zdaliście sobie wreszcie sprawę w jak głębokim dole niewiedzy byliście. Szarpiecie się teraz z myślą, ze wszystko co podłe rządy wam wmawiają jest kłamstwem. Nie możecie pojąć, że wasze lewicowe autorytety was oszukały. Tak, oszukali was. Nie powiedzieli wam skąd czerpią swe bogactwo. Nie powiedzieli wam, że są na żołdzie reptylian czuwających wężowych istot. Cóż z tego, że reptyloi wyklęte plemię żmijowe przejęło część władzy nad systemem? Otwórzcie oczy szerzej. Świat skończył się w 2012 jak przepowiedzieli Majowie. Nibiru Planeta X już wtedy zbliżyła się do ziemi na tyle by zdewastować ją tak jak Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN zdewastował brukselskich eurokratów. Ziemia została spopielona a nielicznych ocalałych reptylianie czuwające wężowe istoty przewiozły magnokraftami do komór limfatycznych. Tam wgrali wam oszukańcze "wspomnienia". Otwórzcie oczy szerzej! Istniejecie tylko po to by dawać limfę jaszczurom. Wykop.pl to trzewia tego niewolniczego systemu wyzysku. Mącą wam w głowie gołymi babami i śmiesznymi kotami żebyście nie zastanawiali się nad istnieniem. Otwórzcie oczy szerzej! Jesteście tylko workami na limfę dla jaszczurzych ozorów. Cywilizacja, która kwitła kiedyś na ziemi upadła. Reptylianie czuwające wężowe istoty wykorzystują Ziemię juz tylko by kopać wolfram. Tak nisko upadliście.
To, że reptyloi plemię żmijowe dostało się do systemu i przejęło rzekomą władzę nic nie zmienia. REPTYLIANIE CZUWAJĄCE WĘŻOWE ISTOTY JUŻ TWORZĄ KOD BY ZNISZCZYĆ WSZYSTKIE ZMIANY W SYSTEMIE!
Mówiłem a nie słuchaliście.
Pisałem a nie czytaliście.
nawet mi was nie żal
#marianbaczalcontent
  • 20
@marianbaczal: Marian, jak zdobyłeś tak przerażające informacje? Myślę, że media niezależne powinny natychmiast zainteresować się sprawą reptyliańskiego Matriksa! Co mamy robić aby się uwolnić i zrzucić te gadzie kajdany, które pętają nasze umysły i ciała? Czy wolny rynek może nas jeszcze uratować?