Wpis z mikrobloga

Moja siostra była w weekend na imprezie i ukradli jej buty xD. Poszła z chłopakiem na domówkę, a gospodyni poprosiła ich, żeby zostawili buty przed drzwiami, na takiej klatce z oddzielnymi drzwiami na 4 mieszkania. Mówiła, że zna sąsiadów i będą bezpieczne. No i kilkanaście osób zostawiło tam, potem reszta jak przychodziła to już zostawili w środku. Po 3 godzinach wychodzą, a tam po butach ani śladu. Ktoś w zimę ukradł 11 par butów spod drzwi wejściowych. To nie musieli być sąsiedzi, bo jak się potem okazało tamte drzwi były bez zamka. Zadzwonili na policję, spisali ich no i tyle. Śmieszna i przykra sprawa jednocześnie, buty siostry i jej niebieskiego były nowe i drogie. Takie tam #truestory #impreza #heheszki #zlodzieje
  • 16
@Asterling: Nie chcieli wyjść na niegrzecznych, w końcu zostali o to poproszeni, ale gospodyni musiało wyjść głupio potem, w końcu to jej pomysł. Naiwna dziewczyna, to trochę jej wina, ale nie aż tak żeby oczekiwać od niej zwrotu pieniędzy.
@uppss: no nic więcej na zewnątrz nie zostawili ;p
@Shagga: Kiedyś u mojej dawnej dziewczyny na 18, wychodząc wujek różowego ubrał buty mojego brata o numer większe (chyba spuchły mu stopy), pasowały jak ulał, niestety brat miał gorzej i męczył się w za małych butach. Buty były identyczne (lata realnego socjalizmu). Po kilku dniach nastąpiła wymiana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)