Wpis z mikrobloga

@Majku_: @Regis86: Te "przypadkowe" kształty nie są przypadkowe - układają się w 2012. Tylko nie wiem czy ten równoległobok w śrdoku coś symbolizuje, czy jest tam tylko po to, żeby zapełnić pustą przestrzeń. Mi się podoba, ale nie zajmuję się grafiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@molhubert: pomysł jest jak najbardziej na plus, ale wkurza mnie, że wszystkie mistrzostwa w Polsce mają kolorystykę czerwono-złotą (patrz mistrzostwa świata w siatkówce). Co reprezentują te kolory? Bogactwo? Prestiż? Mi się kojażą w jakimś komunistycznym przepychem, boazerią i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem już lepiej gdyby logo było białe i pasowało do napisu.
R.....r - @molhubert: pomysł jest jak najbardziej na plus, ale wkurza mnie, że wszyst...

źródło: comment_E67GdolTaWAYEYPH7ib50l9uwo8HZfd3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reeposter: Mam podobne odczucia. Pomysł na logo bardzo fajny, ale wykonanie już nie do końca. Jakby ktoś miał za mało czasu żeby to odpowiednio dopracować.
  • Odpowiedz
@hossse: ale w sumie to powiedziałbym, że się ktoś "przepracował" - tutaj dodał gradient zamiast wylać wiaderko farby, a później w ogóle dodał płaskorzeźbę, za którą powinni odcinać ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz