Wpis z mikrobloga

Ma ono kształt dłoni,


@thisisthesix: ło, podba mi się logo, ale dłoni nie widziałem. Myślałem, że ot tak ziomek rzucający piłkę, lecący 100km/h i ma za sobą ślad zapieprzania jak w kreskówkach

#wykopuczy
  • Odpowiedz
@Majku_: serio, podoba mi się :) (ale dopiero teraz się przekonałem, teraz widzę w nim wielką oryginalność i odwagę, podoba mi się kompozycja i charakterystyczność. Jedyne co do mnie nie trafia to dobór fonta do "london") Jestem grafikiem a z wykształcenia architektem. Często łapię się na tym, że podobają mi się rzeczy, które inni odbierają jako brzydkie. Odnajduje w nich pewne wartości. Podoba mi się Tesla, ale uwielbiam też design (sic!)
  • Odpowiedz
@giermek: Też jestem grafikiem z wykształcenia i zawodu :) I ogólnie, jeśli chodzi o logo, staram się doszukiwać przede wszystkim jakiejś funkcji i czegoś, co nadawałoby całej kompozycji sens. W przytoczonym logo ME w piłce ręcznej jest to świetnie zobrazowane. Natomiast jeśli chodzi o logo IO w Londynie - nie widzę w tym po prostu jakiegoś sensu, ani przekazu :) Font słowa "london", olimpijskie kółka, te wszystkie kształty, wreszcie nawet sam
  • Odpowiedz