Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże Mircy.
Dziś modlę się na różańcu (cześć bolesna) i odmówię koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Jeśli chcesz żebym pomodlił się też za Ciebie daj plusa i w komentarzu napisz krótko w jakiej intencji chcesz żebym się pomodlił.
Więcej info znajdziesz przeglądając tag #mikromodlitwa

Modlitwę zaczynam puntk 23:00, ci którzy wczoraj zgłosili się za późno zostaną dołączeni do dzisiejszych intencji.
Szczęść Boże
#katolicyzm #kosciol #modlitwa #religia
  • 47
@Spearo:

Masz fajny pomysł na #zebroplusy. Bóg pamięta tylko o tych, za których ktoś się pomodli?

Jeśli nie podoba Ci się pomysł zawsze możesz dodać tag #mikromodlitwa na #czarnolisto do czego zachęcam.
Bóg pamięta o wszystkich, ale kazali się modlić za siebie i za innych, co niniejszym staram się czynić.
Widzisz może w tym coś złego?
@Nabucho:

ci, którym modlitwa nie pomoże, proszeni są jednak o wzięcie spraw w swoje ręce. Może w ten sposób się uda. Nie musicie plusować za tę poradę.


Dzięki cumplu, jednak jedno drugiego nie wyklucza.
Wyznaję zasadę "módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, działaj tak jakby wszystko zależało od ciebie"
Proste i skuteczne.
Polecam.
@dendrofag: Pytanie techniczne, bez #gimboateizm : serio jak wiele osób się skrzyknie to są w stanie przekonać Boga do zmiany planów. Np. ktoś jest chory i Bóg "chce go do siebie wezwać" ale ty ładnie prosisz to ktoś na górze machnie ręką i stwierdzi że w sumie może poczekać? Jak to wygląda?
@dendrofag: Nie zgadzam się z elementarnymi założeniami, ale nie chcę psuć zabawy tym, którzy wierzą, więc nie będę kręcił gównoburzy, pod wpisem, który może być dla kogoś ważny. Powodzenia w modlitwach i w dużym lotku :)
@dendrofag: Czyli mam nadzieję padnie coś w rodzaju:

Jest też wykopek Durb, który prosi Cię Boże Wszechmogący, żebyś nigdy nie objawił mu swojej miłości. Wiem, że to smutne, ale jak wiesz doskonale, są niestety na tym świecie biedactwa, których ulepiłeś ze słabszej jakościowo gliny. Wszak tylko Ty wiesz dlaczego predestynacją dostępny materiał poróżniłeś.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dendrofag: haha! Nie odbierz tego jako atak na siebie czy gownoburze. Sadze, ze jesli dziala, to powinienes sprawe naglosnic, bo zdaje sie, ze bedziesz pierwszym potwierdzonym przypadkiem. No nic. W gruncie rzeczy zazdroszcze wiary. Zycie musi byc duzo prostsze. Powodzenia zatem. Odmow za mnie zdrowaske. Za odzyskanie wiary. Jak odzyskam to bede wolal ;)
@abcde:
Tak, jak się kilka osób modli się wspólnie i zgodnie w jednej intencji to Bóg czasem wysłucha, jeśli to o co ludzie proszą jest zgodne z Jego wolą.
Intencje typu "obu Kowalski dostał grzybicy" nie mają raczej większych szans na wysłuchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
, jeśli to o co ludzie proszą jest zgodne z Jego wolą.


@dendrofag: Czyli w zasadzie życzenia zostaną spełnione tylko jeżeli taki był plan żeby tak zrobić? Lub, mówiąc inaczej, sama modlitwa nie jest w stanie zmienić przebiegu zdarzeń? Albo źle interpretuję twoją odpowiedź. Nie chcę drążyć tematu bo będzie wyglądało że się czepiam ale często w sumie się zastanawiam czy ludzie wierzący (nie ważne jaka religia) tłumaczą sobie pewne rzeczy