Wpis z mikrobloga

Pewnie nikt mi nie odpiszę, jak zwykle gdy pytam o PrestaShop. Ale warto spróbować, Mam postawiony sklep, podpięte płatności etc. I potrzebuje:
- włączyć jakiś tryb testowy w dotpay, aby sobie przejść przez płatność i zobaczyć jak to wszystko działa i czy w ogóle działa (gdzieś tam wyczytałem na dotpay.pl że można włączyć tryb testowy ale jest to pdf z 2012r. i opisanej tam opcji już nie ma w ustawieniach... więc nie wiem jak to zrobić)
- nie wiem co się pokazuje klientowi po zrobieniu płatności na dotpay i przekierowaniu do sklepu, można to gdzieś edytować?
- gdzie się ustawia żeby po każdym zakupie przychodził mi mail że ktoś coś kupił?

#webdev #prestashop #kiciochpyta

Wrzucam zdjęcie stacji benzynowej żeby więcej osób zobaczyło post :)
DomBAD - Pewnie nikt mi nie odpiszę, jak zwykle gdy pytam o PrestaShop. Ale warto spr...

źródło: comment_dSPUAtbTSNE8vzVpNdcFbdxtgO3FETIx.jpg

Pobierz
  • 1
@DomBAD

1. Pomoc techniczną dotyczącą całej integracji dostarcza DotPay, on wskaże jak uruchomić tryb testowy, co trzeba przełączyć itd. Jeśli korzystasz z oficjalnego modułu z Addons.PrestaShop.com to powinien on mieć taką opcję, ewentualnie szukaj alternatywy (IMO lepszej) na prestacafe.pl

2. Większość modułów jest podpięta pod {$HOOKORDERCONFIRMATION} - domyślnie powinieneś szukać w /modules/dotpay/views/templates/hook/ i tutaj np. payment_return.tpl albo confirmation.tpl etc.

3. Moduł -> Powiadomienia e-mail (mailalerts)