Wpis z mikrobloga

@Aiko18: ta prokurator jest jakaś dziwna odnoszę takie wrażenie, a ktoś jakieś ploty rozsiewał, że nad tą sprawą pracuje aż 3 prokuratorów.

Jak się czujesz? Już lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tesoro: moshe cos wiedza o czym nikt nie wie jeszcze ale cos w tym jest dziwnego.Chyba ten szum wokol tego tak naprawde zaszkodzil calej sprawie i samemu Adamowi..Bez sensu dla mnie byla ta prawie calodobowa transmisja wizji lokalnej z Adamem i poszukiwan w rzece.Tak jakby 100% byli pewni.A tu jakis Zonk.
Unfortunately mam grype:/
  • Odpowiedz
@Aiko18: to się kuruj szybko, bo grypę trzeba dobrze wyleczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) To była w ogóle szopka z tym transmitowaniem na Periscope, a najbardziej to wkurzyło mnie co innego...


  • Odpowiedz
@tesoro: z okazji zem chory ogladalem w TVN24 o babie co sie przyznala do zamordowania 2 osob nozem jak she okazalo ze strachu sie przyznala i pijana byla wtedy..I siedziala 11 miesiecy.A te osoby zabil kto inny jak sie okazalo later..Wiem ,ze to nie ma nic wspolnego z nasza sprawa ale cholera wie co kieruje ludzmi w takich sytuacjach kiedy she staja podejrzani.Ja tesh zakladalem ,ze ktos mogl powiedziec Adamowi
  • Odpowiedz
@Aiko18: No bo się przyznała, to musieli ją automatycznie już zamknąć na areszt wydobywczy. Może wzięła na siebie winę za jakiegoś konkubenta? Pijana była, to może i nawet dla jaj mogła to zrobić, albo zgrywać wielką hero. Nie wiem, ale chyba nie mają monitoringu żeby wiedzieć co się tam wydarzyło na dole? Przeważnie taki zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym jest oparty wyłącznie na poszlakach i przypuszczeniach... Tylko nie wiem też
  • Odpowiedz
@tesoro: no nie tak jedynym dowodem z baba byl pies,ktory podjal trop do jej mieszakania bo baba mieszkala niedaleko ,a ze miala przyjazn z zabitymi czesto bywala w ich mieszkaniu prawie codziennie.Na miejscu zbrodni byla wszedzie krew i skradziono po domu.U baby krwi i lupow nie bylo ale ze po przesluchaniu she przyznala to ja capneli. Ja Tesoro uwazam,ze oni qrde tej swiadek uwierzyli wtedy kij wie dlaczego stad byla
  • Odpowiedz
@Aiko18: This is good theory. Myślę, że adwokat Adama też coś namieszał z linią obrony. Tylko nie wiem dlaczego sąd nie przychylił się do wniosku adwokata o uchylenie aresztu, a już wtedy wiedzieli, że Karolina była podstawiona i kłamała. To jest najdziwniejsze, bo sąd wtedy zapoznał się z tym materiałem na podstawie którego prokuratura wnioskowała o areszt jeszcze raz. Białka przecież aresztowali, ale adwokat się odwołał i mu uchylili areszt
  • Odpowiedz
@tesoro: Adam musial cos strasznie namieszac.Moze jak zmyslal to trafil w jakis odlamek faktu o ktorym wiedza (nie wiemy co wiedza) i jak to mowi nash ziom - she umoczyl.
  • Odpowiedz