Wpis z mikrobloga

Jestem w tym tagu od czasów, gdy się wspólnie podniecaliśmy premierą PS4 i wiem jak takie pytania denerwują, ale sam mam pilną potrzebę, więc ...
Pomoglibyście mi wycenić mniej więcej moje #ps4? Jestem zmuszony kupić PC o sporej mocy, a do tego potrzeba mi $$ i muszę sprzedać swoje małe imperium. Uwaga, długa lista.

- PS4 w wersji z premiery 500 GB, bezawaryjne, ciche z całym osprzętem. Dbałem jak o swoje rozpieszczone dziecko.
- Kamera PS4
- 2 kontrolery (oba mają lekko przetarte lewe analogi, ale gram z nakładkami i je dorzucam)
- Słuchawki SONY Wireless Stereo Headset 2.0

gry w pudełkach:
FIFA 14, FIFA 15, FIFA 16, AC Black Flag, AC Unity, NFS Rivals, Battlefield 4, Wiedźmin 3 Steelbook (+ cyfrowe DLC Serce z Kamienia), Dying Light, Star Wars Battlefront, Dragon Age Inkwizycja, Fallout 4, Just Dance 2016, GTA V.

Do tego konto, a na nim wszystkie gry z PS Plus od premiery konsoli (Listopad 2013) i
Sleeping Dogs, Shadow of Mordor Legion Edition, Mortal Kombat X + Premium, Driveclub + Season pass + Bikes, The Crew, Need for Speed Complete Edition, Minecraft + jakieś pakiety tekstur, Monopoly Plus, Just Cause 3, PES 2016 Anniversary Edition, The Last of us Remastered, Plants vs Zombies.

Jako że sprzedaję konto, to dochodzą osiągnięcia jak w miarę drużyna w FUT16, postać w GTA V i w innych sieciówkach, które liznąłem.

To chyba wszystko, ale jak mi się coś przypomni i nie pomyli z grą z PS Plus to dorzucę. Warte to opla albo "dam dychę"?
  • 18
@Bergkamp: raz że nie mogę dłużej znieść tęsknoty z Total Warem, dwa że chcę zacząć przygodę z grafiką 3D i praca na laptopie, który jakby mógł to by Worda w 10 fpsach odpalał, znacznie by mi to utrudniło.
@cadwell: fajny zestaw, ale w całości nie sprzedaż za dobrą cenę, prędzej to trafi w ręce handlarza.

Jak słuchawki? Jest tam jakieś wrażenie przestrzennego dźwięku?
@kwsap: chcę PC CZY TO TAK WIELE
@rtone: użyłem kilka razy tylko do pogrania w Dragon Age i raz do Battlefronta dla mikrofonu, nie lubię słuchawek i były prezentem. Dźwięk jest dobry, ale żaden ze mnie audiofil, za to mikrofon ponoć słaby.

wolałbym uniknąćsprzedaży detalicznej, bo nie chcę zostać z jakimiś pojedynczymi grami. Teraz nawet nie wiem jaką cenę krzyknąć, bo nie widziałem takich dużych zestawów na allegro.
@cadwell: Szkoda że to wszystko na jednym koncie masz, obawiam się że nie wyciągniesz z tego tyle ile to warte.

Za samą bibliotekę ps+ ps3/ps4/psv wołałbym co najmniej 150 zł
Driveclub ze wszsytkim poszedłby za 100 spokojnie
Reszta by ci zeszła pojedyńczo przynjamniej za tyle ile chodzi używka na płycie lub ciut drozej.

reszty nie ogarniam
@cadwell: więcej roboty, ale zmaksymalizujesz zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reszta by ci zeszła pojedyńczo przynjamniej za tyle ile chodzi używka na płycie lub ciut drozej.


Tu miałem na myśli resztę gier z PSN, no ale jest to na jednym koncie, to trzeba by coś popuścić