Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, oto wyniki #rozdajo.
Jak wiecie jestem początkującym lektorem i przy okazji #18urodziny chciałem poznać Waszą opinię nt. moich nagrań lektorskich i tego, czy warto iść w tym kierunku. Teraz już wiem, że póki mam taką możliwość - warto.
Przy okazji pytania było małe rozdajo, w którym do wygrania było łącznie 9 nagrań lektorskich:

Z losowania na Mirkorandom:
@kopex85, @Invisible22, @miczi92
Proszę Was o przygotowanie dowolnego tekstu do przeczytania, byle bez przekleństw i obrażania kogokolwiek. Może to być tekst własnej poczty głosowej, może nagranie na potrzeby jakiegoś filmiku? Pozostaję otwarty na propozycje :)
Wybrane wśród najbardziej plusowanych komentarzy:
@Viking - (5 plusów) Pasta o kocie (sam w to nie wierzę)
@Mindblower (17 plusów) - ''Będziesz czytał pasty'' - poproszę o propozycję pasty, tylko bez wielu przekleństw i obrażania kogokolwiek :)
@Qiudo (9 plusów) - proszę o propozycję tekstu, podobnie jak poprzednicy - bez przekleństw i obrażania kogokolwiek :)
Wybrane przeze mnie:
@niepokonany - 3 krótkie teksty, po 20 sekund każdy, wg. opisu zwycięzcy :)
@softenik - chłopak też zajmuje się tego typu rzeczami, więc teraz może wybrać dowolny tekst. Zasady jak powyżej :)
@Kordian_ziom - przekazał dużo przemyśleń, chcę się odwdzięczyć nagraniem dowolnego tekstu :)

Mireczki, proszę Was o przesyłanie konkretnych tekstów w komentarzu, najlepiej w ciągu tygodnia. Większość gotowych nagrań opublikuję tutaj, w ciągu tygodnia :)

Gratuluję zwycięzcom!
  • 16