Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegajzwykopem #pytaniedoeksperta

W sumie dość niemądre pytanie - z góry proszę o wybaczenie. Za oknem -5, a mnie aż ciśnie, żeby się przebiec. Najniższe temperatury w których się ruszałam to w okolicach zera, w związku z tym nie jestem wyposażona za dobrze w ciuchy biegowe na tę pogodę. Czy dwa longsleeve'y termiczne + kurtka (cienka wiatrówka asics) + zwykła bawełniana bluza to dobry pomysł czy zapocę się i rozchoruję?

Nie jestem jakimś #!$%@?, biegam 4-7 kilometrów, ale cały weekend się uczę i czuję, że potrzebuję sportu.
  • 9
@szatniarka: ja dzisiaj ubrałem się w adidaski, skarpety frotte, kalesony, spodnie biegacza, podkoszulek bawełniany, koszulkę bawełnianą, ciężką bluzę pet, wiatrówkę, kominiarkę narciarską. Było w sam raz.
W sumie dość niemądre pytanie - z góry proszę o wybaczenie. Za oknem -5, a mnie aż ciśnie, żeby się przebiec. Najniższe temperatury w których się ruszałam to w okolicach zera, w związku z tym nie jestem wyposażona za dobrze w ciuchy biegowe na tę pogodę. Czy dwa longsleeve'y termiczne + kurtka (cienka wiatrówka asics) + zwykła bawełniana bluza to dobry pomysł czy zapocę się i rozchoruję?


@szatniarka: IMHO to aż