Wpis z mikrobloga

#cyberpunk


@enforcer: Hmmm... miałem taki plan żeby przygotować się do bliżej nieokreślonej premiery Cyberpunk 2077 - Gibson czeka na przeczytanie, Ghost in the Shell już od dłuższego czasu kurzy się na dysku.

Dobra ta bajka? Może ją dorzucę na moją kupkę wstydu.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: ja bajkę aprobuje, bardzo sympatyczna. Artstajl fajny, animacja ładna, bohaterowie ciekawi (zwłaszcza główne duo z Mira na czele). Polecam obejrzeć, dzisiaj drugi ep wyszedł.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Specjalistą nie jestem, ale film mogę polecić z czystym sercem, istny majstersztyk. Seria TV też jest w porządku, ale nieco w innym klimacie niż film. Do kupki wstydu dorzuciłbym jeszcze mangę, jeśli o GITS chodzi.
  • Odpowiedz
@Nyankov: @Everett_: Dzięki chłopaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwie pomarańczki, których nigdy wcześniej nie widziałem. Obaj konta od miesiąca - jest szansa, że wykopowe s----------e jeszcze was nie opanowało. Zaufam Wam.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: ja tu jestem od długiego czasu, ale pod zmienionym nickiem. Pod rasem mnie ludzie znają. Zresztą ja ciebie też pod tagami rzadko widuje i widywalen.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Pardon, jakoś źle przeczytałem i zacząłem wypisywać o Ghost in the Shell. Co do powyższej bajki, to właśnie odpalam pierwszy odcinek i mogę dać znać w razie czego co i jak.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: na wykopie jestem dla bajek głównie. Na głównej się nie wypowiadam bo zjedliby mnie tam za sam avatar. Mirko tylko przeglądam, ale jest pełne raczyska więc omijam wymianie zdań.
  • Odpowiedz