Wpis z mikrobloga

#lodznapiwo #piwo #lodz ##!$%@? #piwnicamasterrace #heheszki #moderacja

Wykopiwo okiem Bordo. Analiza etnograficzna.

Ku pamięci @fanzonun

Spotkanie łódzkich Wykopków odbyło się 16.01.2016 w knajpie Krańcoofka. Knajpa poniżej poziomu gruntu, czyli w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przybyło koło 20 osób. (jak przybyłem spóźniony byłem 18 na liście obecności). A więc frekwencja spora, jak na portal dla piwniczan.

Ilość #rozowypasek dopisała – była ich cała czwórka. Myślę że na niedobór #atencja liczyć nie mogły.
Zasadniczo, jak to na takich dużych spotkaniach, ludzie podzielili się na mniejsze grupki, które trzymały się ze sobą. Osobiście gadałem z siedmiorgiem ludzi w mojej okolicy. Szkoda że nie udało się poznać lepiej wszystkich. Musimy wymyślić sposób by na następy raz wszyscy lepiej się integrowali.

Na spotkaniu, co dla mnie bardzo zaskakujące, występował bardzo niski współczynnik OP, czyli Obrażalności Papieża. Osobiście musiałem go zawyżać etui na telefon. Ku mojemu rozczarowaniu, nikt nie śpiewał Barki, mimo że przygotowałem wersję karaoke. Szkoda. Może następnym razem.

Kolejnym zaskoczeniem, był dla mnie średni wiek wykopka, który się zjawił. Otóż na moje oko, średnia to koło 25 lat. Nektórzy wyglądali na ponad 40-chę, nikt nie miał chyba mniej niż 19. Kilka suchoklatesów i piwniczan, aczkolwiek kryjących swoje feelsy. Atmosfera dość radosna, choć nie powiedziałbym by była to szampańska zabawa.

Firmą która, się zjawiła był @Browin , ze swoimi mini flaszkami. Co jakiś czas zadawali pytania dotyczące winiarstwa/piwowarstwa. Trochę się prosili o #czarnolisto za spam, ale w sumie spoko ziomeczki, więc w sumie okejka dla Was panowie.

Były dwie pizze, rozpętała się mała wojna o to, kto zje kawałek bez PRZEKLĘTEJ CEBULI. Wygrał #rozowypasek. Dzięki Bogu, nie była to średnia hawajska.

Ogólnie, było fajnie. Inicjatywa zacna, ale trzeba na następy raz pomyśleć o lepszej integracji, grach, zabawach i koniecznie – więcej śpiewania moi kochani ( ͡° ͜ʖ ͡°) !

Załączam zdjęcie poglądowe. Wziąłem sprzęt, by zrobić inicjalne foto, ale z tego co zaobserwowałem, to wykopki reagują na obiektyw jak cygan na pracę.

Z racji ilości osób i tego, że karteczki z nickami szybko zniknęły z mojego pola widzenia, prosiłbym Was o krótką charakterystykę swojej osoby w kilku słowach i lokalizację przy stole, bym mógł w końcu zapamiętać jak się cholera nazywacie.

Zacznę ode mnie - fotograf obrażający papieża z "lewego" końca stołu.
Pobierz kotnaklawiaturze - #lodznapiwo #piwo #lodz ##!$%@? #piwnicamasterrace #heheszki #mode...
źródło: comment_iJaK6jILcGgTW8vAYqrA6zALDWF1u7DL.jpg
  • 10