Wpis z mikrobloga

@angelo_sodano: Nie. Potem mina 3 lata i znowu beda wymowki ze "oni tylko mieli chwile rzadzenia, potem zostali sila usuniecia", "nie zdazyli wprowadzic wszystkich swoich planow", "moze jakby udalo im sie utrzymac wladze przez pelna kadencje, w rzadzie wiekszosciowym to byloby lepiej".
Nie, ta partia ma rzadzic 4 lata i #!$%@? wszystko, co maja do #!$%@?, aby potem przepasc w polityczny niebyt i nigdy nie powrocic do wladzy. Moze to zajmie
  • Odpowiedz
@Coolek: ja sie boje, że nikt potem niekorzystnych ustaw nie cofnie. 500zl na dziecko? nie cofna bo sie beda bali patusów. Ta nowa ustawa o zbieraniu informacji w internecie, po co to cofac jak sie przydaje, itd. Takze lepsze by byly przedterminowe wybory.
  • Odpowiedz
Moze sie w koncu Polacy naucza, ze ich decyzje na wyborach maja znaczenie i musza ponosic ich konsekwencje.


@Coolek: Otóż to. PiS wygrał te wybory miażdżąco, większość jasno wyraziła swoje zdanie nie idąc na wybory albo głosując właśnie na pisowców.

Niech więc społeczeństwo odczuje konsekwencje swoich decyzji.
Niech płacą więcej za konto w banku, niech płacą więcej w Biedronce, niech mają z tyłu głowy, że organy ścigania dostały pełny dostęp do
  • Odpowiedz
średnio mnie to obchodzi bo nie jestem banksterem złodziejem spekulantem ani innym żydem.


@Fox_Murder: Rozumiem, ze tylko powyższe grupy "zawodowe" odczuwają zmiany kursów walut xD

Ty oczywiście nie kupujesz elektroniki użytkowej (oraz oprogramowania), części zamiennych do auta, nie jeździsz tez na wakacje.

top kek.
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: @BielyVlk:
wszystko fajnie, ale czego oczekujecie po wyborach ?
Na kogo niby zagłosować, jeśli wybory będą tak emocjonalne jak obecnie dyskurs polityczny to nie wróżę nic dobrego przyszłemu sejmowi.

Naprawdę nie wiem co niby miało by się zmienić, widzę że liczycie na to, więc jakieś pomysły ?
  • Odpowiedz