Wpis z mikrobloga

@Jeden_Dwa_Trzy_: Wielki dylemat czego mi trzeba mam, czy redukcja czy masa.. Bo cel mam taki, żeby nabrać masy mięśniowej. Jestem szczupła ogólnie, ale jednak nadmiar tluszczyku jest :/ a chciałabym na lato wyrzeźbione ciało, potem utrzymać formę. Z resztą zobaczymy jak pójdzie, początek na razie ciężki właśnie względem diety.
  • Odpowiedz
@Ajfouniara: poczytaj o intermittent fasting, protokół leangains.

W skrocie jesz tylko przez 8h, 16h pościsz. W dni treningowe jestes na dodatnim bilansie w dni nietreningowe na ujemnym.To taka dieta na rekompozycje ciala, gdzie można zbudować trochę miesni i stracic tłuszcz.

Jeśli nie mialas wcześniej doczynienia z planowaniem posilow to na początku będzie dość trudna do ogarniecia i uciazliwa.
  • Odpowiedz
@Hank85: Posiłki planuje ciągle niemal, teraz przede mną do ułożenia konkretny jadłospis.

A te metodę może jednak zostawię na później, na razie nie chcę sobie pomieszać w metabolizmie na tyle, no i nie wiem, takie strefy po 8h mogłyby być uciążliwe, bo mam szkołę, pracę, dom itp.

No nie wiem, poczytam sobie :)
  • Odpowiedz
@Ajfouniara: to jest dość wygodne pod katem posilkow, bo martwisz się nimi tylko przez 8h, a nie tak jak klasycznie przez caly dzien. Możesz nie jesc sniadania i zacząć jesc dopiero po przyjściu z pracy.

Jeśli chcesz tradycyjny plan dietetyczny to nie rob masy jak masz powyżej 25% BF, im więcej tkanki tłuszczowej tym miesnie słabiej przyswajają węglowodany i laduja one w tkance tluszczowej.(wrazliwosc insulinowa) W takim przypadku redukcja do
H.....5 - @Ajfouniara: to jest dość wygodne pod katem posilkow, bo martwisz się nimi ...

źródło: comment_YYT6pv3fbLwy4H00N89rd9H42BkfJoH3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz