Wpis z mikrobloga

@Nensala: Serio jesteś taka upośledzona, czy trollujesz? xD

W-------ś jak łysy grzywką o parapet, że boks to durny sport, argumentując to tym, że nie widzisz w nim nic mądrego.
Kolega wytłumaczył Ci ładnie brak jakiejkolwiek logiki w Twoim rozumowaniu, Ty natomiast zamiast odnieść się do jego argumentu, wyjęłaś jedno zdanie z kontekstu, ignorując całkowicie resztę przekazu i p--------z o własnym zdaniu, mimo że w pierwszym komentarzu ewidentnie zaczęłaś od wartościowania,
  • Odpowiedz
@qoompel:

Boks to chyba najpiękniejszy sport - liczy się szybkość, spryt, inteligencja i bystrość.


Ale zdajesz sobie sprawę, że to wszystko można podpiąć pod praktycznie każdy sport? Osobiście nie widzę w boksie niczego pięknego. Co jest niby takiego wspaniałego i pięknego w takim mordobiciu dwóch gości? Piękne to są sporty, gdzie doskonale widać, do czego jest zdolne ludzkie ciało. Podnoszenie ciężarów, pływanie, skok w dal. W każdej chwili możesz sobie
  • Odpowiedz
@Nensala: Czyli jednak się nie myliłem co do ciebie xD

To jak tam kochaniutka, śniadanko zjedzone, hihi? Ja już po porannych zakupkach, jeszcze obiadek i potem mały melanżyk wieczorkiem, a u cb jak tam, odp.!!!!!!11
  • Odpowiedz
@sil3nt: sporty walki są o tyle wszechstronne, że tutaj musisz mieć dobrze rozwinięte wszystkie cechy motoryczne. W podnoszeniu ciężarów rozwijasz siłę, dynamikę, zaniedbujesz kondycję. W wioślarstwie (też w zależności od dystansu) rozwijasz wytrzymałość, siłę ale nie musisz być super skoordynowany ruchowo bo wykonujesz de facto jeden ruch przez cały wyścig.
W sportach walki (oczywiście nie we wszystkich ale w większości) jesteś interdyscyplinarny. Nie możesz zaniedbać żadnego elementu przygotowań, bo co
  • Odpowiedz
@Kirlia: Oczywiście zgadzam się ale to jest kwestia nauczenia się jednego ruchu. W boksie są ciosy proste, sierpowe, haki w różnych konfiguracjach, po zwodach, unikach, blokach, odejściu itd. itp. W innych sportach walki jest to jeszcze bardziej skomplikowane np. w karate dochodzą różnego rodzaju kopnięcia, zbicia, rzuty, trzymanie itd.
Nie zamierzam udowadniać, że w jednym sporcie trzeba się bardziej napracować niż w innym, bo to nieprawda, gdyż wiem jak wioślarze
  • Odpowiedz