Wpis z mikrobloga

Cześć mikroby! Pomożecie?

Robię prezentację na obronę i potrzebuję, żebyś wypełnił(a) mi tą oto ankietę. Nie jest długa i nie powinna sprawić jakiś trudności.

Najlepiej byłoby jakbym ją odzyskał jak najszybciej. Instrukcja napisana w niej jest pod wersję papierową, więc po prostu Twoją odpowiedź wytłuszczaj, a do pytań otwartych po prostu pousuwaj kropki , a w ich miejsce napisz co uważasz Gdybyś miał jakiś znajomych co chcą też ją uzupełnić to śmiało możesz przesłać ją dalej

http://speedy.sh/4A2kf/ANKIETAa.docx

Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź na maila: ankieta.obrona(at)wp.pl

#licencjat #obrona #wojsko #wojskopolskie #wojskowosc #military #bordoweproblemy #studbaza #studbazaproblems #studbazapyta
  • 16
@Jahcob: plusa

@brusyo: częściowo masz rację ale nie chodzi mi o zebranie bazy maili do spamowania ludzi tylko o zebranie wyników ankiety, przeanalizowania ich i załączeniu do pracy dyplomowej

Jak możecie to wypełnijcie, zajmie tylko chwilkę
@Pienio69: możesz odesłać z jakiegoś lewego maila lub jakiejś 10 minutowej skrzynki, jeśli jednak nie chcesz wypełniać nikt Cię zmusić do tego nie może. Nic nie poradzę na to, że promotor chce widzieć pliki z worda jako dowód przeprowadzenia ankiety.
@Pienio69: takie mam wytyczne niestety i zmienić tego nie mogę, jakbym mógł robić to online to bym tak zrobił. Niestety nie mogę i taki jest skutek, że zajmuje to dużo więcej czasu. Zapewniam też, że niczyj adres email nie zostanie użyty w jakiś niecnych celach.